« 1 2
Autor Zpráva
Chamurappi
Profil
Reaguji na armina:
Ale nemuze to byt v poradku, protoze jsem na to upozornil ja, vid?
Bylo to v pořádku. Ale zcela zbytečné. O nic víc nešlo.

jak zpracovavam 404 je prece moje vec
Mně je jedno, jak tvůj web funguje. Kdyby ale můj webhoster nechápal význam stavových kódů HTTP, nebyl by mým webhosterem.

ad "kdo to zamknul" […] To asi eslan neudelal, vid?
To je popis změny příspěvku (upravil jsem odkaz), nikoliv informace o zamknutí.

nikde za zady te nepomlouvam
Tohle není pomluva?

obratil jsem se na Dera, DoubleThinka a Dusana, vsem jsem s lehkym komentarem zaslal linky na tve excesy
Jak šlechetné. Pošli mi kopii, prosím.

to bys nebyl ty, aby ve vlakne opet nezavladnul chaos a zmatek ve forme tveho slovickareni
Banda psychotiků viděla mé jméno, zkratku XHTML a bez váhání spustila palbu. Křičeli „to je OT!“, aniž by si přečetli předmět vlákna — to vůbec není můj problém.
A opakuji: mé případné prohřešky tě neopravňují k poškozování dobrého jména mých projektů.
pEeLL
Profil
Chamurappi, armin

Možná by jste si mohly založit téma armin vs. Chamurappi a pokračovat tam.
souki
Profil
pEeLL
A nebo se sejít za úsvitu, odkrokovat si to...
Railbot
Profil
A možná bys mi Chamurappi mohl přestat mazat příspěvky, které upozhorňují na to, že sám opět porušuješ pravidla touto osobní žabomyší válkou v tématu o výběru hostingu.
eslan
Profil
Chamurappi
Velmi pekne ta prosim nenic tento topic tvojimi hlupymi priepevkami ! = prosim ta neprispoevaj do tejto temy ! Dakujem

Armin
Nedaj sa vyprovokovat Chamurappi

jirifogl
Prosim vas ozvite sa mi chcem vediet co mi ponuknete (V.I.P. Webhosting,za aku cenu ...) dakujem pripadne mi napiste na icq 449-793-939
Dakujem

to all:
Este mi mozeet davat ponuky, zatial evidujem iba od armin.

Dakujem
Měsíček
Profil
eslane, klidni hormon jen útočíš a nadáváš předtím na banána teď na Chamurappiho a příští bude kdo? Ten kdo ti zasáhne do tématu? Další moderátor, já možná ...? Zatím tvá témata skončily nešťastně a to kvůli tobě.
tsunami
Profil
eslan: www.tvojwebhosting.eu
nech ide o akykolvek projekt
Railbot
Profil
Měsíček
Jak se ti v té řiti dýchá? eslan nechce, aby se v jeho tématu objevovali nesouvisející příspěvky, tím méně asi chce nějaké osobní rozbroje, které patří na IM či e-mail.
eslan
Profil
Railbot
vystihol si to ja som tuto temu aj zamkol ale nejaky lol ju odomkol ...
Měsíček
Profil
"Jak se ti v té řiti dýchá? "

Špatně.

"eslan nechce, aby se v jeho tématu objevovali nesouvisející příspěvky, tím méně asi chce nějaké osobní rozbroje, které patří na IM či e-mail."

Skoro bych řekl, že máš pravdu, ale tím jak to milý eslan vyjadřuje a jak se k celé věci staví tak nemohu souhlasit, přečti si jeho témata jak bezdůvodně útočil na maxhosting, poté na Banána bez zkušenosti, teď útočí dál, myslím, že Chamurappi jasně ukázal jak se prezentuje Armin a kdybych byl na eslanově místě bral bych to jako plus, místo toho tady eslan kafrá.

Jinak souhlasím, že osobní hádky patří na IM či e-mail, ale spíš mi Ch příspěvek připadal jako objasnění jak to s Arminem je.
Railbot
Profil
ale nejaky lol ju odomkol ...
To byl Chamurappi, rád masturubuje nad svými řečmi. Zvláště tam, kde o ně nikdo nestojí.
Měsíček
Profil
"To byl Chamurappi"

To tipuješ nebo to víš? ;o)
Railbot
Profil
Měsíček
Vím.
Chamurappi
Profil
Reaguji na eslana:
ale nejaky lol ju odomkol
A u toho lola chceš hostovat.

Reaguji na Railbota:
Nauč se konečně číst. Armin jasně psal, že si vyžádal odemčení od Gekona.
Pravidla neporušuji, vyjadřuji se k arminově nabídce, upozorňuji na jeho problémy. Kecy o tom, kdo nad čím masturbuje v čí řiti, budu mazat, protože jsou irelevantní. Jestli máš nějaké osobní trauma z mých příspěvků, které stejně prokazatelně nečteš, tak je přehlížej.
tsunami
Profil
kurnik rieste veci k TEME a nie somariny ktore sem nepatria!
eslan
Profil
Chamurappi
Na armina nejdem dostal som lepsiu ponuku :)

zamikam prosim vas neodomykajte ...
Chamurappi
Profil
Reaguji na tsunami:
Už jsi mu ten tvojwebhosting.eu doporučil třikrát. Měl bys jasně upozornit na to, že jsi jeho provozovatel, a netvrdit, že jsi ho našel.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0