Autor Zpráva
ror
Profil *
Navíte někdo jak se dostat na sweb a nahrávat stránky přes FTP mělo by to jít ale mně to nejde
Yuhů
Profil
napiš přesně, co děláš, v čem to děláš, co ti nejde a co to hlásí. Na Sweb skutečně nahrávat přes FTP jde.
lukysy
Profil
ror V základní verzi to nejde... Musíš si to nejdřív smskou rozšířit alespoň o 5MB a tím získáš i FTP přístup.
Yuhů
Profil
kecáš, fakt?
Webspy
Profil
tý jojo... FTP si musíš "zaplatit" ???
muza
Profil
jojo, taky jsem na to narazil
MachR
Profil *
Sweb je na ho---.
DoubleThink
Profil *
Je, ale když se porozhlédneš okolo, tak nenajdeš lepší hosting bez reklamy a bez ostatních omezení.
Webspy
Profil
souhlasím s DoubleThinkem

wzko je sice též dobré, možná má lepší domeny třetího řádu, ale je tam reklama, ale je to hrozně PŘETÍŽENÝ !!! :-(
Webspy
Profil
Opravdu je to tak. Toto je citace ze swebu:

Spolu s objednávkou prostoru získáte další funkce:
přístup přes FTP
možnost nahrát až 1000 souborů
navýšení limitu pro velikost nahrávaného souboru na 5 MB
Tomik
Profil
Já s SWEBEM nemám zkušenosti, ale docela dobrej je KGB.CZ, člověk má 200MB, až 3 MySQL databáze, píší tam, že jelikož je web ve zkušebním provozu, tak tam nejsou reklamy, že by tam měly být od 1.11.04, ještě tam nejsou, takže si myslím, že to bude ještě chvilku trvat.
Anonymní
Profil *
No já KGB moc nevěřím... :o/
Jinač Sweb je jako freehosting docela dobrý. A za 60 Kč / rok nabízí přistupovat na web pomocí jakékoliv domény (kterou si musíte samozřejmě někd koupit)
Webspy
Profil
to Tomik: něco o KGB.cz se tady už něco probíralo. Taky jim nevěřím...
A že tam ty reklamy ještě nejsou, svědčí o tom, že termíny nedodržují apod.
Tomik
Profil
Já osobně nevěřím žádnému freehostingu. Ale stránky mám na WZ. Já jenom když se tu psalo o tom, že na Swebu není reklama, tak jsem chtěl říct, že tam taky není-zatim.
ameeck
Profil
Anonymní
Fbi, či kgb náhodou de docela dobře, de oto jestli se to nazruší, ale freehostingový podmínky sou lepší než jinde...
Anonymní
Profil *
Hele sweb je na ***** u seznamu máte super 50MB stránku a FTP jede u každýho úplně normále!!!!!!!!!
Anonymní
Profil *
teda u webuzdarma:-).
Michalek
Profil
Anonymni: neni sweb od seznamu? ten prispevek nechapu
Michalek
Profil
Anonymni: aha :-)
Anonymní
Profil *
MUZETE PORADIT, JAK SE DOSTAT NA FTP PRES MAC?
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0