Autor Zpráva
amon
Profil
vie mi niehto poradit vhodny hosting?

moje poziadavky:

- aspon 500mb
- PHP,XHTML, MYSQL, HTACCES
- subdomeny,
- email
- ModRewrite
- nizka cena
- domena "*.name"
Morasino
Profil
amon
Podívej se na www.armin.sk .
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
www.webdum.com
Ghosting
Profil
www.station.cz - tarif bus.station
Dranel
Profil
amon
Zase se opakuji, protože můj oblíbený C4 Webhosting zase splňuje všechny podmínky.
vertigo4
Profil
já opět nabídnu můj oblíbený gigaserver.cz, aby toho nebylo málo ;-)
Manq
Profil
C4 Webhosting zase splňuje všechny podmínky.
Jako téměř každý webhosting. amon neuvedl nic zvláštního.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Za webhosting Web4ce mohu nabidnout balicek START.
eslan
Profil
amon
rozhodne od armina by som bral hosting :) myslim ze by ti postacil Armin Student ak to nechces mat komercne ...
tsunami
Profil
o5 mozem odporucit www.tvojwebhosting.eu
Gekon
Profil
amon
Také doporučuji Armina, jsem tam přesně rok, a jsem velmi spokojený.
Railbot
Profil
Trošku nechápu pdoobná témata, kde někdo chce poradit hosting pro svůj nenáročný prťavý web. Takový web může hostovat kdekoli, stačí se jen letmo porozhlédnout.
tsunami
Profil
tiez nechapem naco tu kazdy pise ze hlada hosting....
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Treba to jsou lide najati webhosterama, aby se tu ve forech porad neco delo a oni mohli upozornovat na sve super sluzby co poskytuji :-)
jirista
Profil
www.profitux.cz mi vyhovuje.. můžeš ho zkusit na 14 dní zdarma
banancz
Hosting banan.cz
Profil
a co třeba www.banan.cz
- aspon 500mb - máme 8 000 MB
- PHP,XHTML, MYSQL, HTACCES - samozřejmně, PHP4+5
- subdomeny - přidáním adresáře
- email - neomezeně
- ModRewrite - ano
- nizka cena - 75Kč/měsíc
- domena "*.name" - ano
Jan Tvrdík
Profil
Zkušenosti z českými hostéry na Živě.cz
libol
Profil
banan nebrat - nedodržují ani své vlastní podmínky
Medvídek
Profil
a co třeba www.banan.cz
- aspon 500mb - máme 8 000 MB
- PHP,XHTML, MYSQL, HTACCES - samozřejmně, PHP4+5
- subdomeny - přidáním adresáře
- email - neomezeně
- ModRewrite - ano
- nizka cena - 75Kč/měsíc
- domena "*.name" - ano

Vše toto splňuje taktéž profitux.cz :) a aspoň s tebou budou jednat na rovinu, technická podpora je tam na velmi dobré úrovni (narozdíl od banánu).

P.S. PHP,XHTML, MYSQL, HTACCES - samozřejmně, PHP4+5 nepíše se htaccess ???nebo na banánu to máte jinak ? :)
tsunami
Profil
Medvídek: ani by som sa nedivil keby ovocnickovia pisali nieco inak, po svojom, aby to bolo ine...
quinux
Profil
Medvídek
P.S. PHP,XHTML, MYSQL, HTACCES - samozřejmně, PHP4+5 nepíše se htaccess ???nebo na banánu to máte jinak ? :)
1) htacces napsal amon
2) děláš, jako by jsi nikdy sám neudělal chybu


amon
Za sebe doporučuji onebit.cz

Jinak příště stačí použít vyhledávání, ať již tady nebo google příp. existují katalogy jako http://hormart.cz/ nebo http://jaknahosting.cz/
banancz
Hosting banan.cz
Profil
2 Medvídek :
profitux.cz je pouze trapne okopirovani nabidky www.banan.cz (viz porovnejte první stránku profituxu)

www.banan.cz má nonstop podporu, rozhodně jednáme narovinu, v případě nespokojenosti s technickou podporu, mají klienti možnost se obrátit na vedení
tsunami
Profil
a co z toho zakaznik ma ked sa obrati na vedenie? zase sa snazite byt vtipny?
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Člověk se tu nějaký čas neukáže, a co se tu nestrhne... :-)

Každopádně amone, zkuste se podívat k nám, mohl by pro Vás být zajímavý tarif Pioneer. Ode dneška navíc platí nové ceny, o třetinu nižší.
Ghosting
Profil

www.banan.cz má nonstop podporu, rozhodně jednáme narovinu, v případě nespokojenosti s technickou podporu, mají klienti možnost se obrátit na vedení


A vracíte v případě nespokojensoti peníze'?
banancz
Hosting banan.cz
Profil
peníze vracíme dle VOP, každopádně garantujeme dostupnost http://www.banan.cz/cz/show/183/
libol
Profil
rozhodně jednáme narovinu

Zajímalo by mne jestli této LŽI u banánu věří, nebo podvádějí záměrně.

BTW: opravdu nechápu to onanování nad nonstop podporou. Já jsem u svého hostingu využil podporu - když jsem tam přecházel a potom jsem měl jeden dotaz na obchodníky (potřeboval jsem "speciálně" účtovaný tarif) - vše funguje jak má dle nabídky, tak k čemu podpora?
---Argumentování nonstop podporou chápu ze dvou důvodů: A) máme tak mizerný HW a SW, že furt něco padá, nejde, je třeba "speciálně nastavit" NEBO B) je to obchodní trik, jako u banky velkým písmen - převod švédských korun do pakistánu zdarma (k ničemu to není, ale protože se nemáme čím jiným chlubit, tak se chlubíme tímto)--
tsunami
Profil
podpora banan s.r.o. je taka nonstop ako ja ked idem o pol jedenastej spat a rano vstanem o siestej. a uplne zbytocna. pisal som o tom aj na svojom blogu

0