Autor Zpráva
Razor
Profil *
Ahoj Vsichni!

Zajima me Vas nazor na ***** a jejich nejake praktiky. Nejvic me asi v posledni dobe bavi jejich "diskuzni forum" o jejich hostingu, kde se praktikuje zajimava strategie - a to mazani veskerych negativnich ohlasu a problemu. Myslim si, ze prvorada je pro *****anky platba od klienta a dalsi veci je uz vubec nezajimaji a nechaji to spise na lidech at se snazi...

Nabizeji neco co nejsou realne schopni splnit - tj velikost 3gb na jeden hosting a kazdy si spocita ze je to naprosto nerealne v pomeru k jejich "klientum". Servery naprosto bez zalohy, valnych technickych kvalit, bez jakekoliv security ! (chcete povolit safe mod? povolime.. chcete openbase dir dame klidne na root nebo vypneme...).. Myslim ze nejvetsi rozcarovani pro klienty prijde az se *****um pokazi server a klienti prijdou o vsechna sva data.. Par vypadku tu bylo, treba MySQL, ktere se vtipne rychle zamlcelo, prispevky se smazaly.. No inu hezka praxe, ale k profesionalite daleko...

Hezkym prikladem jsou take jejich odpovedi na odborne dotazy, teda spise pokusy o odpovedi, ktere snad nejsou ani k smichu jako spise k placi..

Stejne tak jako kdyz nekdo nedokaze odpovedet primo a schovava se za Lisaky a dalsi prezdivky, misto toho aby priznal svoji chybu..

Nejlepsi kousek byl asi, kdyz *****i napsali ze presli na novy ftp klient... no to jsem zvedav kolik zakazniku se k jejich novemu klientu pripoji - ale pokud bude fungovat jako dosavadni server, tak asi ne moc :o))

Nejhorsi je, ze cenama ktere nasadili a jsou naprosto nerealne ublizuji hlavne sobe, ale i dalsim firmam, ktere delaji svoji praci profesionalne a dobre.

A jaky je Vas nazor? Ale Lisaku toho bylo host...
Razor
Profil *
A vidim ze je tu b-a-n-a-n na blacklistu... no takze misto tech hvezdicek je tam b.a.n.a.n...

Jde mi jen o nazor.. na jinych diskuznich forech (o-w-e-b-u) mi prispevky nejak zahadne mizi...

Diky!
Hanz
Profil
Razor
To mizení příspěvku bych si vysvětloval tím že ovocný hosting už znají :o)
Je to kvůli spamu. Právě s tímto hostingem byl poslední dobou problém.


Jo a abych nezapoměl na tvůj původní dotaz tak můj názor je podobný. Sice snad každý začínající hosting měl někdy nějaké problémy, ale to je na mě už moc. A jak jsi už také psal. Dělají si to sami.
thingwath
Profil
No, ty 3GB možná nabídnout dokáží, dnešní laciné disky jsou natolik laciné, aby to bylo možné. Ale zase jsou laciné... A popis jejich strojů skutečně vypadá na skládačky z laciných komponent. Nevím.
ZIMINIX
Profil
Já B-a-n-á-n-y přímo nesnáším. Teď už ani nemůžu ve fóru na o-w-e-b-u někomu pomoct, protože mi bez důvodně zablokovali IP. Jenže Radovan to trochu podělal. Ta IP, kterou zablokovali je totiž veřejná IP naší internetové WiFi sítě. Takže zablokoval vkládání příspěvků na o-w-e-b-u všem klientům naší sítě. Je to prostě nekvalitní hosting. Když se podívám třeba na Savanu, tak to je úplně jiná pohádka. Podpora non-stop online na ICQ, do jejich fóra také píší a ani pochybné příspěvky nemažou. A na svých stránkách mají mnohem více informací než B-a-n-á-n . Například obrázky z administrace. Hned vidím, že v té administraci si prostě můžu všechno nastavit. Prostě b-a-n-á-n-i jsou fůůůůůůůůůůůůj!!!
Razor
Profil *
No pokud pocitate ze jisty ovocny hosting ( b.a.n.a.n ) ma cca 700 klientu (aspon toto uvadeji na strankach)... tak 700 x 3 = 2100GB - a jejich dva hlavni "servery" maji kazdy po 200GB miste (ne 2x200GB... to vite raid 1) takze rozdil mezi 2100GB a 400GB ... 1700GB nam tu stale chybi... noo to je trosku rozdil lidi,ne? :o) A pokud by opravdu chteli neco slusneho, tak by udelali server s 2TB polem... :)) a opravdu server, ne dekstop a jeste low-cost :o)

A ty jejich nynejsi servery no nevim... :o) Nechovaji se jako profesionalni firma...vsichni se uz znaji B.a.n.a.n. ... bohuzel jen v negativnim svetle... A clovek ma jednu tvar a jedno jmeno, ale myslim ze jim by bohuzel nepomohla ani zmena jmena...
ZIMINIX
Profil
No, ten rozdíl je velký. Když to vydělíte, tak nyní vychází na každého klienta hruba necelých 600MB. No, ono jim to zase tolik nevadí. Jelikož více než 50% hostovaných stránek je spozoring...takže vlastně mají jen pár klientů ;)
Razor
Profil *
A na jednom serveru bezi owebu :o) protoze je tak dobre napsano, ze potrebuje vlastni server :)) takze asi 300mb na klienta :o)
no nejlepsi na tom je to,ze vubec nemaji quoty na misto, takze kazdy ma pro sebe celou diskovou kapacitu :o)

Jo sponzoring :o) a zbytek je za polovicni cenu bych si tak tipnul. Vidim presne klientelu ****** - setri kapesne od maminky aby si mohli poridit hosting :o)

Nedokazu si prestavit ze bych sel na jednani a moje firma se jmenovala "b.a.n.a.n." :) no ja bych se s nekym takovym ani nebavil :o)) nomen - omen..

Jinak co rikate na reklamu na jednu nejmenovanou znacku tohoto ovoce? :) NO to jsou jen b.anani... ale tohle ... :)))
ZIMINIX
Profil
Tenhle hosting to jsou opravdu jen b.a.n.á.n.i . Ale s tou poloviční cenou u toho zbytku to sice není, ale taky je v tom zmatek. Na stránkách píšou neomezený traffic. Když máš sponzoring, máš traffic neomezený. Když máš placený host, tak máš ten traffic prakticky omezený. Když máš placený hosting, dostaneš 3GB místa. Když máš sponzoring, dostaneš mnohem víc místa. Takže prostě kdo je sponzorovanej, tak má víc než ten kdo platí. Dobrý ne? Mam zadarmo víc než za prachy. Já bejt Radovanem, tak tohle nikdy nevymslim. Vždyť je to hotovej génius. Chachacha. :-;
mat
Profil
no, jestli máte něco proti banánu a chcete se vzájemně ujišťovat, jaký je kaluža prevít, zkuste to jinde, tady zavíráme...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0