« 1 2 »
Autor Zpráva
mylan
Profil
Aký je naj hosting bez trafficu? Ale naozaj bez trafficu...
Webspy
Profil
no wz.cz myslím traffic nepočítá...
bojars
Profil
... čo je to traffic?
Webspy
Profil
traffic je přenos dat ze serveru ke klientovi. Na pipni.cz bylo (nebo je) traffic např. 1GB, což je velmi málo. Klienti mohou ze serveru stáhnout celkem pouze 1GB.

No já to neumím popsat, prosím pomozte mi...
habendorf
Profil
Webspy: A pokud se ten limit překročí, tak co? Stránka nedostupná? A ten 1GB je týdně, měsíčně, nebo navždy?
Webspy
Profil
juj, tak to jsi mě zaskočil. Nikdy jsem nehostoval na serveru, kde tak nízký traffic, takže nevím. A ten 1GB je ASI měsíčně. Teď jsem se na pipni díval, maj tam už 2GB nejmenší traffic.
mylan
Profil
No jo, ale ja mam domenu, nechcem ísť na wz-tko. A mám veľmi, veľmi vysoký traffic:-/
Webspy
Profil
něco jako download freeware a shareware ??? nebo warez ? :-)

no jo, ale když máš vysoký traffic, tak budeš potřebovat dost místa na serveru...
mylan
Profil
abandonware - staré hry - bestoldgames.net
Webspy
Profil
a ták... tak to by sis měl pořídit nějaký speciální hosting...
kde teď hostuješ ???
mylan
Profil
hostingzdarma.cz, ale traffic mám 150GB mesačne!!! A neviem, kde mi to povolia, ale črtá sa mi teraz napríklad place4u.cz, tak uvidím.
Anonymní
Profil *
Cesky-Hosting.cz má neomezený traffic.

Poznámka moderátora: Málo komentované odkazy na hosting, pokud je nezadali členové diskuse, mažu.
Webspy
Profil
A nějaký na slovensku není ?? s neomezeným trafficem ???
mylan
Profil
ono aj na stránkach hostingzdarma je napísané, že traffic je neobmedzený, ale takýto veľký už nie je povolený, ja potrebujem hosting, kde je to naozaj neobmedzené ani pri takomto trafficu...
Pozeral som na websupport.sk, ale napísali mi, že taký traffic nie je dovolený, iný som na Slovensku nenašiel.
Fred
Profil
Je to takový decentní a pěkný, přesto mě zaráží, že to není v php a je to v tabulkách to tomu trafficu moc asi nepřidá, chtělo by to asi taky možná trochu překopat. Tohle je asi nejlepší studie týkající se částečně taky vysokého traficu v souvislosti s tabulkami a tak co jsem četl http://www.stopdesign.com/articles/throwing_tables/
mylan
Profil
to, že to potrebuje prekopať do php viem už dávno, ale php akosi neviem, tak to bude jeden z problémov, len sa ho pomaly začínam učiť.(aj keď momentálne sa venujem štúdiu XHTML), aby som sa zbavil frontpagu v niektorých veciach...
thingwath
Profil *
Bez trafficu to půjde třeba na localhostu s odstřiženým kabelem. Tam opravdu nic takového mít nebudete :-) (dělám si srandu, ignorujte)
Fred
Profil
To mylan: taky to php neumím a potřebuju ho tak moc umět ach jo :-)
Fred
Profil
Jo a teď jsem si všimnul v konzoli, že v novinkách je drobné opomenutí
Chyba zabezpečení: Obsah na stránce http://www.bestoldgames.net/novinky.html nemůže načíst data z file:///C:/Program%20Files/Microsoft%20Office/Office10/fpclass/animate .js.
Webspy
Profil
to thingwath: to je hezký :-)
Yuhů
Profil
thingwath: taky mě to napadlo. Ustřihnout kabel. Název tématu "hosting bez trafficu" je docela vtipný.

Myslím si, že pipni.cz by nemuseli být na traffic zas tak citliví.
SuE
Profil
yuhů: na pipni citliví jsou a web ti zaříznou po překročení až do konce měsíce. Na placeném by asi byli trošku benevolentnější ale tohle 10 násobné překročení toho limitu, co tam je ...
jirkamacich
Profil
www.xhost.cz - mám měsíčně traffic řádově v několika GB a nikdo neremcá :-) On ani není totiž omezený. A jinak také velmi slušné jednání, přijatelné ceny i služby. Můžeš si naklikat vlastní program hostingu s vlastními parametry (neplatíš za něco z komplexního balíčku, co nepotřebuješ) i cenou. Jak psát web tam také hostuje. Doporučuji!
Anonymní
Profil *
Poznámka moderátora: Nekomentované odkazy na hosting, pokud je nezadali členové diskuse, mažu.
Martin Kuželka
Profil
To jirkamacich: Ještě aby remcali, on traffic několik GB není žádný traffic :-))
lukes
Profil *
zkus si zaregistrovat com doménu na webcage.cz za 749 kč/rok dostaneš 0,5 GB prostoru, sql databázi a doménu platí za tebe. mám tam stránky a vše naprosto OK.

Poznámka moderátora: Odkazy na hosting, pokud je nezadali členové diskuse, mažu.
Leo
Profil
Skutecne bez trafiky zadny webhosting neni. Jakmile se prenos dat zacne astronomicky zvysovat tak vas z webhostingu budou kontaktovat ze takhle by to neslo. Oni totiz ten prenos dat plati, a to, ze se ve smlouvach vetsinou neuvadi jako placena polozka je ciste reklamni a marketingova zalezitost... Leo
Paul
Profil *
Gringo.cz je taky bez traficu, navíc na páteři a admini jsou ochotní. Nemůžu si stěžovat.

Poznámka moderátora: Nekomentované odkazy na hosting, pokud je nezadali členové diskuse, mažu.
nevimkteryhosting
Profil *
Poznámka moderátora: Nekomentované odkazy na hosting, pokud je nezadali členové diskuse, mažu.
Patrik
Profil *
Poznámka moderátora: Nekomentované odkazy na hosting, pokud je nezadali členové diskuse, mažu.
« 1 2 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0