« 1 2
Autor Zpráva
David Majna
Profil
Díky všem za reakce.
Obzvláště pak TatarBotovi za uvedeni webu a nezávisleho měření, přesně to jsem potřeboval.

Děkuji také za doporučení jiných hostingů, ale: web4ce ne, to je doufám bez diskuze(viz. toto fórum) a ostatní jsou cenově mimo mé možnosti.

Fóra tohoto typu jsou velmi důležitá. Jen tak má člověk šanci se dobře rozhodnout. Nebýt jich tak už jsem na placeném Pipni a naříkám, že mi stránky nejedou.

DM
warman
Profil
to že je dostupný web ovšem neznamená,že nespadl třeba mysql. ovšem je pravda, že jsem na flyeru nikdy neslyšel o tom že by bylo spadlý mysql, diž už tak celý server. Kdo ví, třeba se už fakt zlepšili. Všechno je možný, je aj pravda ze nespamují :))
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
web4ce ne, to je doufám bez diskuze

Co se ti na nasem hostingu tak moc nelibi?
warman
Profil
Michal666:
sice to byl dotaz na nekoho jinyho, ale ja napisu moje nazory
1)nelbí se mi omezování počtu souběžných připojení (je to strašně málo)
2) prý blokujete stránky kvůli tomu, že mají moc velký přenos dat bez upozornění(pochybuju, když ude mít někdo přenos do zahraničí 100GB u tarifu mini,, tak se vam to bude libit)
3) kdyz se dívám na dostupnost, tak obcas máte výkyvy na 98% za měsíc, což je podle mě bída u takovýho hostingu
4) původně ste nikde nepsali o omezení počtu souběžných připojení. Když už to zavedu, tak nechám těm, co u vás hostují delší dobu původní podmínky, a toto je obrovský omezení(něco jak když si objednám 10 rohlíků a chleba, ale dorazí mi 8rohlíků chleba za stejnou cenu). Jestli o tom věděli zákaznící, tak se omlouvám, ale jak tak sleduju tak moc nevěděli(a nebo maj tak nízkou náštevnost, že to neregistrují)
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0