Autor Zpráva
AlešD
Profil
Na testování čehosi hledám free hosting s PHP4, MySQL, ostatní věci jako mod_rewrite(), podpora mail() a pod. jsou vítány, nikoliv však nutností. Na tvaru jména domény mě vůbec nezáleží. Kvalita služeb (dostupnost) není také kritická, pokud nebude 99% nedostupno.

Poradíte někdo, něco?

Díky!
Joker
Profil
AlešD
Co třeba obligátní WebZdarma nebo IC.cz?
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Možná je to ode mne celkem hloupý dotaz, ale s čím tedy vlastně potřebujete poradit? PHP4 snad dnes ještě takový problém není, MySQL je prakticky u každého hostera. Vaše nároky jsou prakticky minimální.

Stačí zadat "freehosting PHP mysql" do Google, pokud jste to udělal, tak už máte alespoň kandidáty, pokud ne, tak by asi bylo lepší nepsat, že hledáte, ale že se na to chystáte ;-)
AlešD
Profil
ic.cz má PHP5, u wz.cz jsem nenašel verzi PHP takže se ptám i když možná blbě.

Pravda, mohl bych si doma přeinstalovat PHP, ale to mě proto abych si něco testnul přijde hodně divoké. Možná kdybych nějak dokázal nainstalovat PHP4 a PHP5 zárověň aby dokázali koexistovat spolu?
AlešD
Profil
jirifogl
pravda, chystám se hledat :-)). Nicméně bych rád, aby to bylo free. Potřebuji to tak na 2-3 dny.
Matty
Profil
AlešD
Aktuální verze PHP na WZ: http://mt.wz.cz/info.php
kletely
Profil
AlešD
Na WZ je PHP 4.3.4. Pre viac iformáci sa pozri tu.
AlešD
Profil
jirifogl
když už tady otravuji, v tarifu Pioneer flywebu je možné posléze změnit server z php4 na php5? Docela bych si to i objednal.
AlešD
Profil
Matty
kletely
Díky moc, já už pro oči prostě nevidím!
kletely
Profil
To čo je na wz.cz je 4.4.8 a na xf.cz je 4.3.4. Zaujímalo by ma čo je na iných webzdarmovích domenách.
Měsíček
Profil
Reaguji na kletelyho:

"To čo je na wz.cz je 4.4.8 a na xf.cz je 4.3.4. Zaujímalo by ma čo je na iných webzdarmovích domenách."

Do září to srovnají - mimochodem není na WZ i PHP5 jestliže se dá koncovka .php5 nebo si to pletu s IC.cz?
AlešD
Profil
kletely
dík za nakopnutí, vždyť tam mám jednu skoro zapomenutou test doménu: http://abstrakta.wz.cz/info.php s PHP 4.3.4.

Díky všem!
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
AlešD
v tarifu Pioneer flywebu je možné posléze změnit server z php4 na php5?

Jistě, stačí napsat, my to jen zadáme do automatu a během pár hodin to je na správném stroji.
AlešD
Profil
Dík, zrovna jsem to objednal.

0