Autor Zpráva
tralaland
Profil
Dobry den,
Chcem sa vas spytat na skusenosti s flyweb.cz a to presnejsie:
-dostupnost
-kvalita poskytovanych sluzieb
-rychlost
-podpora
-cena/vykon ...

myslite ze sa oplati web s 1tis. uip mozno trochu viac dat na Apollo ? (tarif mi vyhovuje)
cena podla mna celkom slusna 120Kc za mesiac je to s dph alebo bez dph ?

Dakujem
kletely
Profil
tralaland
Niečo podobné tu bolo/je riešené.
tralaland
Profil
kletely
dik za rychlu odpoved ale nie je nehodou odlisne flyweb.cz a flyer ?
dakujem
Morasino
Profil
kletely
Zase další co se spletl :D.


Flyweb je dobrý hosting, stačí se podívat na jejich reference ;).
Railbot
Profil
Flyweb je hlavně dobrý pro warez ftp, že ano :))
tralaland
Profil
Morasino
Co uz ... referencie som kukal .... :)

Railbot
Ale ja to chcem na oficialny web portal ... ziaden warez
tralaland
Profil
Tak ako ? mate nejake skusenosti alebo nie ? dakujem za vase odpovede
warman
Profil
Není nic jednoduššího než tu službu vyzkoušet. ohledne dostupnosti mrknout na http://mereni.kyblsoft.cz/hosting/Flyweb.cz .

Jinak kletely mel pravdu-sice se puvodne resilo flyer, ale pak se tam zacalo resit flyweb, tak se staci tam mrknout.

100UIP mesicne, nebo dene? jestli denne, coz predpokladam ze ste to tak myslel, tak se to urcite vyplati :) a jestli budete mit reklamu, tak se to bude vracet ty prachy.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Já se vyjádřím jen k tomu Flyweb je hlavně dobrý pro warez ftp, že ano :)), vlastně bych se proti tomu trošku ohradil. Je pravda, že takové FTP tarify se dají využít všelijak, je to pár desítek nebo stovek GB místa na síti. V žádném případě to ale není určeno ani nějak výrazně používáno na warez.

Nevylučuji, že takové případy jsou - vážně nemáme kapacity (ani právo) procházet zákaznická data, zjišťovat, co přesně je v souborech a ještě sledovat, kolik lidí si daný soubor stáhlo, takže nemohu říct, že k takovému zneužití nikde nedochází. Mohu ale s čistým svědomím prohlásit, že naprostá většina využití našich FTP tarifů je legitimní, obvykle jsou využívány jako firemní datový sklad, někdy jako datové úložiště pro jiný web, který u nás běží.

Takže uživatele tralaland můžu uklidnit, oficiální portály je to, co běžně provozujeme, skutečně nejsme warez-hosting.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Zapomněl jsem dodat, že jsem mluvil jen o FTP tarifech, u základních tarifů, mezi které patří Apollo, nemůže být o nějakém warezáctví řeč.

Na ostatní tralalandovy dotazy nemůžu odpovědět nezávisle, ale samozřejmě si rád přečtu, co si myslí ostatní.

Ještě k warmanově poznámce o vyzkoušení - na Flywebu se všechny hostingové služby aktivují ihned po dokončení objednávky a zablokují se v případě nezaplacení, takže stačí objednat, nastavit doméně nameservery a máte služby na 2 týdny na vyzkoušení, aniž byste musel kohokoli o cokoli žádat, nebo se obávat, že po zaplacení budete přesunut na nějaký horší stroj.
tralaland
Profil
ahoj dik za info, porblem je ze mate iba 20mb do zahranicia plati aj pre sk a skusal som si u vas urobit 14 dni bezplatne nahral som tam skoro 7MB a stahoval som to rychlostou 50kb/s na inych servroch mi to ide 1000-1200 kb/s takze tak ;) neporadite nejaky iny hosting ? s tym ze by mal to co apollo resp.
2gb, neobmedzene vsetkeho resp. min 50mailov,10subdomen,50ftp,50db
nieco v cene flywebu dakujem
warman
Profil
reknu to takto, jestli chcete hostovat 50 webů, tak vám to projde málokde :). jinak zkusil bych http://www.webhosting-cyberhost.cz/ ,tam taky udělal testovací doménu zadarmo dle mě. Zkusil bych také http://www.webhosting-c4.cz/adv/cl a poptat se tam.

0