Autor Zpráva
tralaland
Profil
Cawko,
Hladam hosting.Mal by splnat normalne parametre a zvladnut od 500 - 1500 navstev na den
Do uvahy prichadzaju:
- www.armin.sk - student (1000MB)
- www.hostdodomu.sk - standard (5000MB)
- webhosting.inet.sk - midi (500MB)

potrebujem aspon 500mb.Dalej sa chcem spytat nie je to cudne ze ten hostdodomu.sk ma take lacne ceny ? poradte co z toho si mam vybrat. Domena nebude robit vacsi trafik nez 1gb za den.Per tych co zaujima zataz servra bude to bud na wordpresse alebo na drupale.(este sa rozhodujem)

Prosim vas bez spamu a ot
Dakujem
Manq
Profil
Mám zkušenosti s arminem. Jsem naprosto spokojen. Jak s hostingem jako takovým, tak s arminem jako s člověkem. Vždy poradí. I třeba ve dvě ráno ;-).
Gekon
Profil
Potvrzuji Manqova slova, s Arminem jsem také naprosto spokojen.
Chamurappi
Profil
Reaguji na tralalanda:
Já naopak hosting armin.sk nedoporučuji. Jeho majitel je možná schopen poradit ve dvě ráno, ale jakmile se s ním v něčem neshodneš, s konstruktivní debatou je ámen, začne tě zbytečně urážet a pomlouvat, kde se dá.
Gekon
Profil
Chamurappi
A odkdy se hosting hodnotí podle toho, jak si pokecáš s majitelem? Nejsou spíš důležitější technické parametry a dostupnost? Pochybuju, že by se tralaland ptal na naše názory na majitele...
Manq
Profil
Chamurappi
Jsi výjimka. Se mnou a s 99 % lidí, co znám vychází perfektně.
Chamurappi
Profil
Reaguji na Gekona:
U hostingů, které provozuje jednotlivec, na osobnosti majitele záleží mnohdy víc než na technických parametrech.
Zatím tady nikdo nedoporučoval na podkladě technických parametrů.

Reaguji na Manqa:
Na počtech nezáleží. Považuješ jeho jednání v tom „konfliktu“ se mnou za seriózní?
Manq
Profil
Chamurappi
Mimochodem, nejsme OT? Dobře, nejsme.

Neznám podronosti vašeho „konfliktu“, ale z toho co vím, tak armin pochybil.

Na druhou stranu, existuje spousta vláken, kde vystupuje korektně a lidé si ho chválí, jak vysvětluje například své výpadky. (Není to myšleno ironicky.)
armin
Hosting armin.sk
Profil
tralaland: staci hledat, uz se to zde resilo:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=75 419
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=74 146
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=6&topic=65 307

Chamurappi: Klidne si nedoporucuj, u me vyvolavas usmev na rtech, lepe uz svoji ubohost ani nelze prezentovat. A jelikoz se s tebou nebudu natahovat, tak kratce a vystizne: na zaklade pravidel, ktere jsi osobne doplnil, cituji "Každé doporučení/hanění musí obsahovat bližší (ověřitelné) údaje o svém autorovi.". A nepamatuji si ze by jsi vyuzil jakekoliv me sluzby. To ze s tebou nechci nic mit, tak mam svuj duvod. Jsi konfliktni typ, vyvolavas kde se da sarvatky a rozbroje, a to se mi nelibi. Cili nechapu jak se muzes vyjadrovat ke kvalitam mnou poskytovanych sluzeb, kdyz nemas jedinou zkusenost? Protirecis si. Takze klidne nedoporucuji, rad se zasmeju i v budoucnu a preji ti hezky zbytek dne.
Měsíček
Profil
"Cili nechapu jak se muzes vyjadrovat ke kvalitam mnou poskytovanych sluzeb, kdyz nemas jedinou zkusenost? Protirecis si. Takze klidne nedoporucuji, rad se zasmeju i v budoucnu a preji ti hezky zbytek dne."

No myslím, že poskytovatel, který je schopen obvinit někoho z krádeže a když ho ostatní ubijí argumenty, že se mýlí a ani se neomluví - tak to může, ale i nemusí dokazovat něco o jeho službách.
Morasino
Profil
tralaland
Armina můžu doporučit, umí poradit. Brzy k němu stěhuji své portko.
tralaland
Profil
armin
dik za info

prosim vas kto nechape co je to ot a spam ?

a o tych dalsich dvoch hostingoch ste nepoculi ?
tiso
Profil
tralaland - pár mesiacov používam hosting inet.sk, zatiaľ som spokojný.
tralaland
Profil
tiso napis stranku aku tam hostujes, ze ako rychlo ide atd ... a co vravite na hdd ?
tsunami
Profil
inet aj hostdodomu je v podstate jedno a to iste.
Oliver
Profil
ja doporucujem armina
souki
Profil
Chamurappi
Ty u něj hostuješ?
Gekon
Profil
Oliver
Zítra večer bude tvůj příspěvěk smazán, pokud nedoplníš údaje dle pravidel.


Edit: Tak Armin říká, že u něj hostuješ...
Chamurappi
Profil
Ti, kdo doporučují svého webhostera, by mohli zmínit svoji návštěvnost. Požadavek „zvladnut od 500 - 1500 navstev na den“ asi nebude problém pro žádnou ze zmíněných firem, ale spokojený uživatel s padesáti lidmi denně je v tomto kontextu irelevantní reference.

Reaguji na soukiho:
Chtěl jsem u něj uhostovat mirror starší verze W3C Validátoru, ale tenkrát nepochopil, co potřebuji. Proto u něj nehostuji. Kdybych se s ním tehdy dohodl, stejně bych po mnohačetném nařčení z krádeže odstoupil od smlouvy, i kdyby nabízel sebelepší technické parametry.

Reaguji na Gekona:
Skutečně nechápu, co tě na mém příspěvku tak rozčílilo. Když s ním mám negativní zkušenost, tak o ní nesmím psát, protože ty máš pozitivní? Já ti tvé zkušenosti přeci neberu.
Gekon
Profil
Chamurappi
Pojď si to prosím vyříkat jinam - ty víš moc dobře kam. Tam, kde ses o mém rozčílení dočetl.
Ghosting
Profil
Taktez doporucuji Armin.sk, technik je fajn, administrace je vskutku vychytana,AW stats, mysql, ftp, https..... atd atd...
Mam studentsky tarif, a zatim nebyl zadny problem. :)
petro
Profil
ja som chcel ist na hostdodomu lebo su to vlastne reselleri od yegonu co je velmi dobry ale drahi hosting. Avsak narazil som na takuto diskusiu pri googleni http://forum.seochat.sk/hostdodomu-sk-t163/ a to ma moc nepotesilo. O armin.sk moc neviem, nepocul som o nich. To skor asi inet je fajn pocul som ze su spolahlivy
voo
Profil
Vazne netusim, co bolo na nasom jednani zle.

J. Pavlik, Hostdodomu.sk

0