Autor Zpráva
Anonymní
Profil *
Máte někdo zkušenosti s tímto hostingem (www.hostuju.cz)

Je spolehlivý?
Otik
Profil *
Zvlaste dneska jim to moc nejede, viz. http://mereni.kyblsoft.cz/hosting/Hostuju.cz. Pokus se kontaktovat podporu s nejakym dotazem a uvidis tu rychlost odezvy.
hans
Profil *
mam u nich stranky cca 1/2 roku a zatim vse bylo bez vetsich problemu i komunikace s adminem byla dobra a nastavili mi cojsem potreboval, zacatkem tohoto mesice byl nejaky vypadek ve statistikach, ale po upozorneni vse napravili a obnovili ze zaloh

Pouze ted od vcerejsi noci cca od 23:00 nejede nic ani jejich stranky :-(
CrazyDogs
Profil *
Nejsem snimi spokojeny. Maji neustale vypadky a podpora si tez odepisuje jen jak se jim zachce. Sam mam u nich stranky a asi budu odstupovat.
Hofy
Profil *
Bohuzel prave ted ma mereni vypadek, jak pisou, na kazdeho jednou dojde a musime byt vsichni realiste, ze proste obcas neco spadne.
Pretorien
Profil *
Taky nespokojenost. Nemuzu z nej vytahnout papirovou smlouvu...Bohuzel jsem tam zaparkoval vic domen nasich zakazniku a pan Staubert mi neodpovida ani na emaily..ani mi nebere telefon.
Komunikace prestala vyzvou k platbe. Z vlastni zkusenosti nedoporujuji.
tony
Profil *
ja mam u nich web a som spokojny.
hans
Profil *
tak jsem tady znovu a musim rici, ze od toho konce srpna tam jsou neustale vypadky,
4.9. 5.9. a 6.9. byly mnohahodinove vypadky a dnes 10.9 to nejede uz od 12 hod.

sice to malou chvili jelo cca v 18 hod, kdy jsem si na jejich strankach mohl precist zduvodneni vypadku a omluvu kde nabizi jako "odskodne" 1 mesic zdarma ale ted uz to zase nejede

vice o vypadcich s presnym casovym rozpisem dole naleznete zde
http://mereni.kyblsoft.cz/hosting/Hostuju.cz/2006-09
Anonymní
Profil *
Nemáte někdo nějaké info o tom, co se s hostuju.cz momentálně děje? Poslední měsíc byla spousta výpadků a pan Štaubert nekomunikuje ani nezvedá telefony
Otik
Profil *
Ted je na jeho strankach hostuju.cz, ze domena je registrovana u *******.
Anonymní
Profil *
Začínají mě pěkně štvát. Tomáš
Otik
Profil *
Na strance hostuju je ze se presouva hosting na *******
Anonymní
Profil *
Hosting byl donedavna uplne vpohode, zel posledni mesic je uplne v haji. Navic presun k arogantnim ovocnarum je asi to nejhorsi reseni. Cekam na pravni analyzu, ale asi nekdo bude platit skody...
Anonymní
Profil *
Hosting byl donedavna uplne vpohode, zel posledni mesic je uplne v haji. Navic presun k arogantnim ovocnarum je asi to nejhorsi reseni. Cekam na pravni analyzu, ale asi nekdo bude platit skody...
Docela by me zajimalo co Ti z analyzy vyjde. Dej vedet.
kraja
Hosting kraja.cz a station.cz
Profil
z analyzy imho nevyjde nic, protoze predpokladam, ze hostuju.cz, stejne jako libovolnej jinej hosting ma v podminkach frazicku o tom, ze neruci za skody zpusobene vypadkama, ztratou dat, ... .
Anonymní
Profil *
Presun k "arogantnim ovocnarum" byl zpusob, jak Vase stranky uvest obratem do provozu, stavajici poskytovatel toho jiz nebyl schopen. Arogantne jsme tyto klienty uvedli do provozu (a dale uvadime do provozu) i pres to, ze u nas nemaji uhrazenou ani korunu za webhostingove sluzby.

Michal Kadera
*******
Achtal
Profil *
pěkná cenzurka tady, proč tam jsou jako hvězdičky ?

jste jak komouši
llook
Profil
Achtal Tohle není veřejnoprávní služba, o cenzuru v žádném případě nejde. To spíš ty jseš jak komouš, pokud si nárokuješ právo rozhodovat o tom, co si tady provozovatel ponechá.

A krom toho, toto slovo bylo přidáno mezi sprostá slova proto, že nám to tu banáni spamovali.
hans
Profil *
kdyby jim to alespon na tom pitomym ovoci fungovalo, ale chvilu to jede, chvilu nejede, kliknu na odkaz a cekam pres 20sec nez se neco stane, hosting totalne na ho..., odchazim znechucen
Achtal
Profil *
vše jim funguje :-) BANÁN.CZ RULEZZZZ
DyBoy
Profil
vše jim funguje :-) BANÁN.CZ RULEZZZZ


No to si ze mě děláš srandu, že? jsem měl u nich stránky a nikdy bych nevěřil, jak špatnej hosting může být. malá dostupnost, na e-maily odpovídali kdy se jim zachtělo. CHA, ještě že mám jinej.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0