Autor Zpráva
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
Dobrý den.
Rád bych požádal firmy, podnikající v oblasti placených webhostingových služeb, o poskytnutí nabídky pro individuální řešení s těmito parametry:

- pouze FTP přístup s možností SSL
- bez podpory PHP, MySQL, E-mailu, Cronu apod.
- rozumný upload, rozumný trafic (formou domluvy)
- možnost přístupu prostřednictvím CNAME již existující domény

Účel:
Potřebuji možnost sdílet velké množství fotografií z mé tvorby v komprimované podobě ( 1 kolekce 1-4 GB), a to ve vztahu fotograf < - > modelka.

Cenový strop:
Budu se řídit současnými trendy na trhu...

Děkuji za Vaše nabídky.
quinux
Profil
Jan Rippl
Nepodnikám v této oblasti, ale poradím zkusit onebit a jeho tarif individual :)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Jan Rippl: V podstate jde pouze o vyuzivani kapacit pro zalohovani dat, u kterych se nabizi pouze ftp pristup v cenove relaci 150,- Kc bez DPH za 5GB prostoru. V pripade zajmu o prostor v radu desitek - stovek GB je cena individualni. Akorat mirne poupravim - nejedna se o CNAME ale o A zaznam u jiz existujici domeny (A = IP adrese, CNAME = kanonicky nazev / dns).
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Jan Rippl
Za Flyweb.cz bych Vám jako základ nabídl některý z tarifů FTP webhostingu (http://www.flyweb.cz/ftp-webhosting), splňují Vaše požadavky - v podstatě jsou určeny právě pro podobné účely. Podpora PHP, MySQL, emailu a cronu u těchto tarifů sice je, ale jedná se spíše o bonus, který nemá přímý vliv na cenu.

Pokud byste potřeboval parametry nějak přizpůsobit, je možné se na lecčem dohodnout.
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
quinux
armin
jirifogl
Děkuji za Vaše nabídky a tipy. Rád bych ještě počkal "nějaký ten patek", zda-li ještě někdo nezareaguje na moji výzvu. Pokud ne, vyberu nejspíše některou z výše uvedených možností, a to za předpokladu, že můj současný ISP se do té doby nerozhoupe s profilinkou :-).
adamasp
Profil
Napište nám na info@aspone.cz Vaši cenovou představu a za tu Vám to dáme. Máme nevyužitý jeden Linuxový stroj (databáze, ftp, emaily neomezujeme), tak mu jeden web navíc nějak neuškodí.
Jan Rippl
Hosting Area-51.cz
Profil
Dovolím si pozměnit znění poptávky.
V tuto cvhíli již nepoptávám pouze účet pro zaálohování dat, ale klasický webhostingový účet (platforma Unix/Linux) s podporou PHP5, MySQL 5, přístupem pomocí FTP (www prezentace + úschovna fotek), alespoň jednou e-mailovou schránkou, řízení přístupu pomocí .htaccess, podporou mod_rewrite a to na doméně II. řádu.

Nyní by měl tento účet sloužit i pro internetovou prezentaci modelky.

Děkuji.

Bižší informace o vel. diskového prostoru a ceně dodám po domluvě s modelkou.
Bowen
Profil
Zdravím, pokud máte stále zájem, můžeme se domluvit na icq 286 423 587.
souki
Profil
jirifogl
Shodou okolností jsem pro tyto účely měl hosting jak u armina, tak u flywebu. Druhý zmiňovaný sice nabízí větší prostor, ale účet je občas nedostupný a nahrávání trvá strašlivě dlouho. Zřejmě je tam omezena rychlost na 1Mbps nebo podobně směšnou hodnotu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0