Autor Zpráva
eslash
Profil
Dobry den, kamarad mi doporucil placeny webhosting active 24. Potrebuju dve ruzny aplikace. Jedna bude normalni statickej web pro firemni prezentaci a druha aplikace bude dynamickej web, kde chci podporu php, sql asp a tak dale. Mate nekdo s activem zkusenost? Zajima me podpora, dostupnost, ovladatelnost, cms. Diky
ninja
Profil
Active24 je drahy. Hlavne s ohledem k tomu, ze nabizene sluzby jsou zcela prumerne, podpora dokonce podprumerna.

Nedoporucuji.
Petyk
Profil
Podpora je silena, nevim jestli je to jen muj problem, ale kdyz jsem se od nich dozadoval pomoci, dvakrat mi vubec neodpovedeli, tak sem domeny musel presunout k jinemu registratorovi.
TSD
Profil
Jen bych dodal, že Petyk je někdo, kdo má v profilu adresu nějakého hostingu.
Lexter
Profil
TSD
To je kalužův imrvére freehosting.
Petyk
Profil
TSD
No a? Vnucuji tady nekomu neco? Eslash se ptal na zkusenosti, tak jsem mu sve napsal. Tak mi rekni kde je problem... Pokud by s tim meli panove z Active24 nejaky problem, tak jim z placu reknu kdy a z jakeho mailu jsem jim psal, tak at se pak k tomu vyjadri i oni. Vzhledem k tomu, kolik ma CZNic urcenych registratoru, tak za dobu praxe je velmi velka pravdepodobnost s nimi prijit do kontaktu, proto dobre radim se jim vyhnou, tot vse.
Tvoji reakci povazuji za ot.

Lexter
Jsi vedle kamarade.
TSD
Profil
Petyk
Problém je v tom, že jste jaksi konkurenti a toto je fórum, které čte spousta lidí. Kdyby někdo napsal pár podobných příspěvků o tobě, myslím, že bys to časem poznal. Netvrdím, že něco takového děláš - nemůžu to dokázat, stejně jako ty nemůžeš dokázat opak - , ale připadalo by mi solidní, kdyby se jeden hosting ke kvalitám druhého nevyjadřoval vůbec. Je to tenký led a tuším, že na to téma tady kdysi dávno probíhaly velmi intenzivní diskuse.
Petyk
Profil
TSD
Ok, tenhle argument beru. Odstranil jsem nevhodnou pasaz "Nedej boze tam neco hostovat...". Za tvrzenim o jejich technicke podpore k registraci a sprave domen si stojim. Jak si to kdo prebere ve vztahu k hostingu necham na nem. Nevim, jestli jsou to ti stejni lide. Propriste uz si dam pozor na jazyk.
Lexter
Profil
A jo, já si to spletl s hostuju. Stydím se.
eslash
Profil
diky moc za nazory, a co dostupnost?? cms??....
ninja
Profil
eslash:

ad dostupnost: dobra, srovnatelna jako ostatni CZ webhostingy (pocitam opet jen ty kvalitnejsi).

ad cms: moc nechapu jak zni otazka. Pokystuji webhosting. Co si tam nahrajes, to tam mas. Pokud jde o moznosti nastaveni nserveru, tak individualni reseni necekej, na druhou stranu je to prednastaveno dobre (.htaccess, subdomeny, limit RAM, atd.).
warman
Profil
já měl u nich pár domén. Bylo to s něma strašný, 2 týdny trvalo vyřízení změny DNS, i když to de udělat během 5 minut... Bylo toho víc, strašná arogance.
s hostingem zkušenosti nemám, ale po zkušenostech u nich zakopenou domenou ani ty zkusenosti nepotrebuju :) neříkám že jsou špatní, ale za ty prachy de sehant m monehm lepší služby...
eslash
Profil
Koukam ze je to dost rozpoluplny. kazdopadne diky za prispevky, budu rad za dalsi nazory, co myslite ze je treba lepsi nez oni? Cms jsem mysle to ze oni snad oni nabizej nejaky svoje vlastni, tak jestli to nekdo zkousel nebo pouziva???
Michal Kuranda
Profil
Já jsem z nich hotovej. Klient si u nich koupil 2 domény a já se marně snažím nastavit DNS záznam. Jako odpověď mi přijde automatickej mail. Ještě mi ani jednou neodpověděli. Zatím fakt naprd podpora je nulová jsem rozmazlenej z FORPSI kde neni apsolutně žádnej problém. Podpora a cena. Mluvim o doménách, hosting jsem nezkoušel...
Timy
Profil
Michal Kuranda
Já mám zase s Active24 podporou dobrou zkušenost — vždycky mi odepsali do dalšího dne a poradili co a jak.
juk_jana
Profil
Michal Kuranda
A nemá active24 i možnost on-line chatu?
ninja
Profil
juk_jana: moznost chatu je, ale operatori nejsou moc erudovani a nakonec to skonci prosbou, at poslete autorizovany pozadavek.

0