Autor Zpráva
BestVenca
Profil
Dobrý den,
potřeboval bych poradit, jaké kdo máte zkušenosti s free hostingy. Nemohu se rozhodnout mezi wz.cz a ic.cz. U webzdarma mě láká velké místo a neomezený počet e-mailů, u ic.cz zase možnost kdykoli vytvořit "alias" pro svůj web a koupit si doménu druhého řádu.

Co poradíte?
MCmini.net
Profil *
daj si pipni.cz
Railbot
Profil
Nechápu. Vyzkoušet snad můžeš oba a udělat si vlastní názor také, o nic nejde, peníze po tobě nikdo chtít nebude. Mám dojem, že někteří musí být důležití i při výběru hostingu zdarma...
BestVenca
Profil
Railbot: nechci být důležitý... ne, nejsem žádná socka, vlastním dvě domény, ale potřebuji prostor pro školní práci
Railbot
Profil
BestVenca
Tak to je snad úplně jedno jaký vybereš. Připadá mi zbytečné kvůli tomu zakládat téma v diskusi. Nehledě na to, že pdoobné témata už tu jsou.
quinux
Profil
BestVenca
vlastním dvě domény, ale potřebuji prostor pro školní práci
K těm doménám máš i hosting? Proč si tu školní práci nenasadíš na subdoménu?
Freedomwarez
Profil
Dobrý den,

obracím se na Vás s dotazem na poskytnutí webhostingu pro náš server, který momentálně hostuji na serverech
společnosti Pipni s.r.o., ale to co v poslední době předvádějí nás bohuľel nutí přejít jinam (během posledních 5 dnech
spadl na placeném hostingu několikrát mysql server, pak jim zase nejelo PHP, kvůli výpadku se nám poąkodila mysql databáze,
někdy byl výpadek i 2/3 dne, a z těch asi 10 e-mailů, které jsem jim poslal na podporu, neodepsali na jediný; takovou
ignoraci zákazníka jsem jeątě nezaž il, proto chci jinam).

Dobrý den,

děkujeme za důvěru s níž jste se na nás obrátili. Se zákazníky z pipni
máme již řadu let pestré a rozsáhlé zkušenosti. Vaše technické
požadavky jsou standardní a ničím nás nepřekvapily. Doporučujeme si
objednat tarif profi s tím, že Vám vše nakonfigurujeme dle Vašich
instrukcí a požadavků, eventuelně vypomůžeme navíc když to bude
potřebné.

Převod hostingu (je velice rychlý a bezproblémový) realizuejte
vyplněním a odesláním následujícího níže uvedeného formuláře (viz. link). Technická podpora je
Vám k dispozici samozřejmě již nyní.

http://www.flyer.cz/objednavka.php


--
S pozdravem tým Flyer.cz
Bc.Ladislav Šerý,
FLYER
---------------------------------------------------------------------- ----

Už tam hostuju pár dní a s pipni se to srovnat nedá. Maximální ochota, slušnost a serióznost. Vše nám nastavili rychle a přesně tak jak jsme potřebovali! Flyere, moc díky že jsi.
Zechy
Profil
Já jsem zalezlý asi 3 roky na ic.cz. Až na pár výpadků MySQL :(, si stěžovat zatim nemůžu. :)

0