Autor Zpráva
brayn
Profil
Zdravim pani,
vopred Vas chcem poziadat aby ste si vo vasich reakciach odpustili reakcie typu nech to necham tak, ziadam nesplnitelne, som blazon, chcem nieco zadarmo a podobne reakcie.

Teraz k veci...

Sme studenti, momentalne stale Strednej skoly. Dali sme dokopy projekt (zatial na papiery), projekt ktory by mohol mat uspech. Nejedna sa o nijaku webovu prezentacia, stranku ani ziadny web. Ide o projekt ktory chceme rozbnehnut najprv v nasej lokalite, neskor rozsirit aj do sirsieho rozsahu, inych oblasti slovenska. V ceskej republike to asi nepojde.

Nechcem takto verejne hovorit o co konkretne ide. Mozem vsak povedat ze sa to bude tykat skol, zakladnych a strednych. Ide o NEZISKOVY projekt, tzn. skoly neplatia nic ani ziadne peniaze nam z toho plynut nebudu. Dalsie detaily ohladom tejto otazky len s potencionalnymi sponzormi.

Ako som teda uz naznacil, hladame sponzora pre tento projekt. Nechceme nijaku financnu podporu potrebujeme hardware a telehouse. Konkretne server (cely stroj - dedikovany) + pripojenie na internet. Uz vidim reakcie...
Nejdem vsak viac rozpisovat. Hladame partnera ktory pojde po boku tohto projektu. Projekt mu dokaze zabezpecit sirokouhlu propagaciu, urcite spravi tejto spolocnosti spolupraca na projekte tohto typum dobre meno a dalsiu doveru.


zatial je to vsetko. Necakam od vas nijake chvalospevy lebo mi je jasne ze som nepovedal nic konkretne len vyhrkol s tym co chceme. Skusali sme oslovit uz niektore spolocnosti ale zial to nepadlo na urodnu podu, bola ta pravdepodobne zla volba. Vsetci ktori na tom robime mame bohatu viziu ako by cely projekt mohol pokracovat v buducnosti.

Potencionalnym partnerom rad zodpoviem vsetky otazky a zaslem podrobne informacie. brayn-m@windowslive.com

Btw. dufam ze nevadi ze som to dal do tejto kategorie...
Zatial dakujem.
armin
Hosting armin.sk
Profil
brayn: ak sa jedna o skolsky projekt (neziskovy), urcite by som sa skusil spytat priamo zdroja: http://www.minedu.sk/
brayn
Profil
pochybujem ze ministerstvo v tomto smere nam pomoze
Railbot
Profil
brayn
A víš co se říká? Líná huba, holé neštěstí.
brayn
Profil
tu nejde o lenivost. rozposlali sme uz 5 obalok (v kazdej cca 7 stran) 5 spolocnostiam. takze pojem lenivost je trosku od veci ;-) len ako som uz spomenul, asi to bol zly vyber
armin
Hosting armin.sk
Profil
brayn: Predpokladam ze 5x 7 stranok stale nepisete znovu, ale je to otazka par sekund (znovu vyhotovenie). Tak nechapem preco sa nespytat priamo ministerstva skolstva? Tam je podla mna najvacia sanca uspechu, nakolko 1 server je pre nich kvapka v mori po financnej stranke s ich sucasnym rozpoctom, co sa o kde akom hostingu absolutne povedat neda. Inak ak to nie je tajomstvo, preco myslis ze je nutnostou vyhradeny server? Mozno by postacil len trochu nadstandardny bezny hosting, hm? Aspon predpokladam ze na tom serveri sa nebudu co ja viem online konvertovat videa zo skolskych vyletov do flashu, alebo nieco podobne...
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
brayn

A skutecne na zacatku potrebujete cely dedikovany server? S jedni hostingem byste uspeli spis.
brayn
Profil
Dobre armin, skusime teda oslovit aj Ministerstvo ak myslis ze by tam uspech mohol byt. Samozrejme ze to nepiseme znova, vzdy sa to prefoti :-)
Nie, klasicky hosting nie. S tym by nebol problem. Tam je nutny server. Mozno pre zaciatok VPS ale ten casom nebude stacit tak naco zbytocne to komplikovat.
Skusime oslovit to ministerstvo.
brayn
Profil
Michal666: nie, zial hosting je na toto upne nevhovujuci. Tam ide prave o to, ze potrebujeme ten server. Keby sme mali stroj dostatocny s pripojenim tak problem nie je. nehladame sponzora.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
brayn

Ja myslim, ze tohle Vam jen tak nekdo zadarmo neda. Zkusil bych mozna oslovit nekoho kdo by ten projekt zastresil a pripadne na to vytahl i penize z EU.
armin
Hosting armin.sk
Profil
brayn: ak sa najdu desiatky az stovky milionov na rekonstrukcie budov, preco by sa nenaslo par tisic mesacne na prevadzku nejakeho stroja? Jako fakt skuste sa spytat tam, podla mna by tam mohla byt najvacsia sanca... inak nikdo z tu diskutujucich nevie o co ide, tych 7 stranok sa mi zda az privela, nedalo by sa to skratit na 1-2 stranky? A nebolo by od veci to mat orazitkovane a podpisane riaditelom skoly kam chodite. Vies ze pride mi 7 stran az moc vela a bude to mat skor opacny efekt - ze to nikdo nebude cele citat atd... takze skor by som volil cestu heslovite popisat aky projekt, pre koho, za akym ucelom, co to prinesie ziakom, vyucujucim, co je potrebne pre prevadzku, hotovo. Ziadne romany... ;)
brayn
Profil
tak projekt je rozpisany dost podrobne. boli sme za to ze cim viac informacii podame tym je väsia sanca na uspech.
nie je vsak problem spravit skratenu verziu - heslovitou formou.
armin
Hosting armin.sk
Profil
brayn: Napis mi cez kontaktny formular nieco blizsie o tom projekte, nieco ma napadlo. Staci heslovite ;)

0