Autor Zpráva
Trampaslik
Dobry den,

chci se zeptat, nemate nekdo zpravy co se deje s kapusta.cz? Od rana nejede a technicka podpora mi neodpovida na emaily.
Morasino
Trampaslik
A je to tu, o cem jsem mluvil na webtrhu. :)
Vsichni se tam nas... a padlo to. :-D
soundguy
volal jsem na linku technicke podpory 728299330 a 603962651 a podle pana janika jde o vypadek diskoveho pole na serverovne, ktery by mel byt opraven v prubehu dnesniho dne. tak snad.
soundguy
co se tyce emailu, pravdepodobne jim nejdou, protoze nebezi ani web kapusta.cz, ale jde pouze o moji domnenku. na icq jsou offline. snad se brzy dockame a take mj. doufam, ze se jedna skutecne o vyjimecny vypadek a nebude se to opakovat.
savanaweb2
soundguy vypadky nejsou neco zvlastniho. Vypadky jsou a zase budou. Je to jen technika a pokazit se muze vzdy cokoli. Stale mne prekvapuje pocit, ze si kazdy mysli, ze za 20 Kc mesicne dostane jisteny mnohonasobne redundantni hosting, ze kdyz shori serverovna v Praze, prevezmo to cluster ve Frankfurtu a kdyz se bude valcit v Evrope, nevadi, prevezme to cluster v Los Angeles ci v Tokiu.
soundguy
savanaweb2: samozrejme mam primerene ocekavani, ale vzhledem k tomu, ze jsem si u nich pred tydnem zalozil sluzbu, a pak jsem musel desetkrat neco resit s technickou podporou, kde navic sedel naprosto neschopny clovek, o kterem me vcera informoval pan janik, ze ho vyhodili, tak mam jista ocekavani a velmi snizenou hranici trpelivosti.. za timto si plne stojim a nejde o pomluvu. kratky vypadek muze nastat. vypadek diskoveho pole je fatal jako prase. trva to uz 7 hodin a servery stale nebezi. hlavne ze maji podle nezavislych meraku dostupnost 99,9+- procenta, jim to ten dnesek asi zkazi na cely zbytek roku ne, tedy pokud se to dnes jeste rozbehne.