« 1 2 »
Autor Zpráva
jefitto44
Profil
Zdravím ludia. Hladám webhosting
1. Použiť php (aspoň php include)
2. Ftp klient
3. Veľkosť 500MB, alebo viac
4. ZADARMO!!!

Existuje niečo take?
kletely
Profil
jefitto44
Webzdarma.cz
Ale má to jeden háčik že si musíš aktivovať reklamnú lištu. Inak máš len 200 MB.
jefitto44
Profil
ale webzdarma nemá ftp klienta a musíš stránky nahráť z PC cez Win comander (čo sa mi hnusí a zdržuje to)
Matty
Profil
jefitto44
ale webzdarma nemá ftp klienta
První blbost. Jednoho má rovnou v administraci.
a musíš stránky nahráť z PC cez Win comander
Druhá blbost. Takhle bys to měl dělat normálně. Pokud ale chceš upravovat stránky on-line, použij třeba www.net2ftp.com .
(čo sa mi hnusí a zdržuje to)
Až se z nějakého důvodu data u WZ smažou, tak za zálohu v počítači budeš ještě rád.
jakubroz
Profil
no tak jediné co se mi hnusí a zdržuje mě je web klient.
panther
Profil
jefitto44
a co tak trochu hledat?
Hned první odkaz bude pro tebe dostačující.
jefitto44
Profil
ano myslel som net2ftp. Niečo take ako ma ic.cz, ale tam maju pameť len 250MB a furt musiš mať totu hlupu lištu
panther
Profil
jefitto44
ale tam maju pameť len 250MB
pravděpodobně hovoříš o prostoru

furt musiš mať totu hlupu lištu

reklamní lištu musíš mít u všech hostingů zdarma (jestli je nějaká vyjímka, tak aspoň u většiny).

Nikdo, nebo málokdo, ti dá něco zadarmo, bez vlastní reklamy :o)
Matty
Profil
jefitto44
a furt musiš mať totu hlupu lištu
A co bys chtěl za ty prachy?
btw: Jsi si jistý, že potřebuješ opravdu tolik prostoru?
panther
reklamní lištu musíš mít u všech hostingů zdarma (jestli je nějaká vyjímka, tak aspoň u většiny).
PHP5.cz nabízí 20 MB bez reklamy.
jefitto44
Profil
ano. Chcem tam davať hry a aplikácie na mobil
jefitto44
Profil
jefitto44
a co tak trochu hledat?
Hned první odkaz bude pro tebe dostačující.

A hneď hore ti píše že za 1000kč/rok :(

"4. ZADARMO!!!"
Nox
Profil
jefitto44
To je 83Kč / měs. - ruku na srdce - neutratíš náhodou mnohem víc za různý jiný (často mnohem míň racionálnější) věci?
To že to není hmatatelný neznamená, že to někoho nestojí peníze i námahu - chtít 500MB a x dalších věcí
s tím, že ten kdo ti to zadarmo dává z toho nesmí nic mít... přijde ti to správné?

Normální hostingy se dají pořídit za malý peníz - OneBit začíná od 30Kč(+dph), Ebola od 39Kč atd. ...to je skoro zadarmo
panther
Profil
jefitto44
A hneď hore ti píše že za 1000kč/rok :(


to je jen reklama :o) Koukej do tabulky pod ní ;o)
jefitto44
Profil
Ano, ale ja to chcem uplne zadarmo :) Vieš ake zložite je platiť zo slovenska do ČR?
jefitto44
Profil
Niečo ti ukážem :))

skús kliknuť na
Odkaz
Nox
Profil
Nevím, myslím že není, ale pravda bude asi někde uprostřed

Čím jsem si jistý že na Slovensku máte hostingy také:)

V odkazu co zde již padl jsou některé opravdu výhodné hostingy...ale celkově většinou počítej s tím, že nebude
tak mohutná podpora a také tyto hostingy mívají často výpadky, lagy atp.

Edit: vidíš že jsi našel
panther
Profil
jefitto44
vždyť si tam můžeš vybrat zadarmo. Raději se nejprve pořádně podívej než začneš naříkat.

Pokud se ti tahle tabulka nezamlouvá, máš možnost hledat sám. Stačí jen napsat frázi, na kteou se ptáš. Nebo ti snad nefunguje google?
jefitto44
Profil
samozrejme, že funguje :) Ten 1500mb by sa mi teda hodil, ale problém je ten, že neviem, jak sa tam registrovať. A ešte je tu niečo bez obmedzenia (take som ešte nepočul)
Nox
Profil
A ešte je tu niečo bez obmedzenia (take som ešte nepočul)
Nepočuj si, protože nečteš ani vlastní odkazy;) Alespoň trochu vlastní snahy by to chtělo
jefitto44
Profil
Všetko sú to len také šmejdy, kde píše, že môj mail už je vložený, pritom som ešte nikdy na takej stránke nebol
Joker
Profil
jefitto44
Zdravím ludia. Hladám webhosting
1. Použiť php (aspoň php include)
2. Ftp klient
3. Veľkosť 500MB, alebo viac
4. ZADARMO!!!

...plus podle dalších příspěvků nejlépe bez reklamy a alespoň trochu slušný hosting...

Chápu to dobře, že tohle všechno je potřeba pro projekt, který ani svému autorovi nestojí za zhruba 60Kč měsíčně? V tom případě bych se na to vykašlal.
Morasino
Profil
Zdravím ludia. Hladám webhosting
1. Použiť php (aspoň php include)
2. Ftp klient
3. Veľkosť 500MB, alebo viac
4. ZADARMO!!!
Existuje niečo take?

Joke?


Na slovensku je dost webhostingu,
jednou si odpust nejakou blbost a kup si hosting a domenu na rok. :)
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
A kdyz uz chces cesky hosting, tak to jeste porad muzes platit treba pres paypal, paypay ci jine podobne bankovnictvi pres web aby ses vyhnul tem velkym poplatkum v bance.
Ghosting
Profil
Reaguji na jefitto44
zkus www.pipni.cz

Jinak jak už bylo zmiňováno hosting na měsíc stojí pár kaček a doména dvě kilča na rok. Nic co by se nedalo přežít.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Ghosting

No .sk domena je jeste celkem draha.
jefitto44
Profil
Práve som našiel niečo čo mi akurát vyhovuje.

http://www.t35.com

1. Zadarmo
2. PHP
3. NEOBMEDZENÝ PRIESTOR
4. Reklamná lišta v dolnej časti
5. net2ftp

To mi akurát vyhovuje
YoSarin
Profil
jefitto44
jsi si jistý?
1mb File Size Limit

Navíc je to bez databáze - opravdu ji nebudeš v budoucnosti potřebovat?
Danburger
Profil
http://www.40gigs.com/ tu máš prostor 40gb, registruješ se tak že klikneš na to velké REGISTER NOW ;;)
armin
Hosting armin.sk
Profil
Cas straveny hledanim "free hostingu" by se dal vyuzit i jinak - treba jit do nektereho supermakretu na jedno odpoledne na brigadu vykladat zbozi z krabice do regalu a pak si koupit hosting i s domenou. Inu kazdy je tvurcem sveho stesti a verim ze jednodussi je sedet doma a nadavat jak si nekdo dovoluje mi nabizet nekvalitni sluzby, hlavne kdyz je mam naprosto zdarma...
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
armin
Moje rec. Za telefon jsou lidi ochotni utracet nekolik set mesicne a kdyz prijde na placeni hostingu, tak hledaji kdo jim to da zadarmo. No holt jak si nas komousi vychovali, takove nas tu ted mame :-D
« 1 2 »

0