Autor Zpráva
Dejvinko
Profil
Zdravim, na strankach co.cc sem si regnul domenu a moje otazka zni: Jak muzu tuhledomenu prevest na nejaky free web hosting ? Treba u pipni to nejde zadla sme xxx.co.cc a napsalo mi to nespravdy tvar adresy , u hostingzadarmo neni na vyber cc.. Nemate s tim nekdo prosim zkusenosti ? Dekuji za odpoved
Gekon
Profil
U pipni to jde pouze v případě, že sis tu doménu koupil u nich. Jinak myslím, že by to šlo i u hostingzdarma, kdyby ses s nimi dopředu domluvil, že tu doménu regneš u nich.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Tomuhle ja proste nerozumim. Domenu za 990 na rok si koupis, ale uz nechces investovat do hostingu? Kouris? Pijes pivo? Mas mobila? Vynech jednu krabicku cigeret, par piv nebo tolik nevolej a kup si hosting.
xHire
Profil
Michal666
Pokud jsem to správně pochopil, tak ta doména je zdarma. Ale jsem tak trochu z jejich webu zmatený, takže úplně nevím, kdy se (a za co) vlastně platí...

Viz: „Get a cool, simple and FREE CO.CC domain!


Dejvinko
Takový hosting asi nenajdeš - budeš muset někoho individuálně kontaktovat, ale nejsem si jistý (spíše pochybuji), jestli se s tebou např. pipni vůbec bude bavit, když jde o free...
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
xHire
Aha, on si zabookoval free domenu tretiho radu. Tu ale mohl dostat primo u freehostera.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Dejvinko: Jaky je rozdil mezi co.cc a wz.cz nebo ic.cz a x jinymi free hosting sluzbami ktere v CR lze poridit taky zdarma? Nechapu ucel tveho myslenkoveho pochodu a duvodu zrizovani si domeny 3. radu na kterou pak nenajdes hosting.
Dejvinko
Profil
Domena je zadarmo napr. Dejvinko.co.cc a ptal sem se jestli je nejaky freehosting.
2armin: rozdil je v tom ze sem si to regnul a predpokladal sem ze to budu moct pomoci dns nejak prenes na nejakou spolecnost ktera podporuje freehosting. Ano wz,ic je primo s hostingem ale ja sem myslel ze diky tomu ze si prepisu to dns na nejakou spolecnost ktera nabizi neco navic.. Omlouvam se za svou hloupost

2Michal666:
stacilo si otevrit tu stranku a zjistil by si ze to je free.. take se omlouvma za svou hloupost..

2xhire: Dekuji za normlani odpoved. Prave proto sem se zeptal ptz sem zadny takovy hosting nemohl najit, ale pritom sem videl weby ktere normalne fungovaly xxx.co.cc tak sme to chtel taky zkusit..

2michal & armin: jestli je vas pristup stejny i k vasim zakaznikum tak je uprime lituji...
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Dejvinko
No vis ja jen nerozumim lidem co chteji vsechno zadarmo. V dnesni dobe nic neni zadarmo, vzdy to neco staji a nemuseji to byt nutne penize.

2michal & armin: jestli je vas pristup stejny i k vasim zakaznikum tak je uprime lituji...
Nevim co se ti na nasem pristupu nelibi, jen jsme sem napsali nazor vetsiny hosteru :-)
noobiesek
Profil
Dejvinko já mám stejný problem a mám své duvody proč chci domenu co.cc a proto mě to zajimá také... kdyby jsi dostal odpověd napiš mi pls... krom toho...

Michal a podobni On dejvinko i ja a mnoho dalších ví že nic neni zadarmo...
Tak se pls vyvarujte podobným odpovědím akorat to tu spamujete věcma které každý ví... jestli ti vadi tento topic napiš stížnost na vedení a nepiš OT;)

Ootázka byla jasně položena čeká se jen jasná odpověd pokud tedy nemáš jak přispět... tak nepiš ;)
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
noobiesek
Hele to me neda na tohle nereagovat. Kdyz vis ze nic neni zadarmo, tak proc se potom tak vehemetna shanic? To nemas 30,- mesicne na to si koupit treba hosting u armina? Tohle je pro me proste to co ja nedokazu pochopit.
noobiesek
Profil
to nemusíš chápat...

nikdo to po tobě nechce... nebo ano ?
armin
Hosting armin.sk
Profil
noobiesek: Pokud vsichni vi to co tu s kolegou Michalem piseme, tak pak nechapu o co tu jde. Kdyz vsichni teda vi, ze nikdo se nebude babrat zdarma s konfigurakem apache a x jinymi slluzbami a nekomu zdarma zrizovat ucet na serveru, tak proc existuje toto vlakno? No nejspis o tom nikdo nevi, netusi co to odnasi "uhostovat" zdarma neco cizi, na co neni dany server konfigurovan. Setreni je dobra vec, ale to je jako by se zde resilo rekneme ze mam telefon a chci aby mi lidi volali zdarma (zelene cislo 800xxxyyy). A chci to zadarmo, protoze aj lidi co mi volaji nic neplati. Proste na hlavu postavena teorie, alespon tak to chapu ja.
noobiesek
Profil
ja uz si hosting kupuju zjistil jsem že mi to za tu namahu a hledani nestoji kdyz stejně najdu kulove a nebo je to až přiliš složite....

takže doporučuji si ubrat od huby pul krabičky žvár a nebo svačinku :) srry arminovi a michalovi za mé unáhlené názory
noobiesek
Profil
Tak nekupuji protože nikde nenabízí možnost přidat neomezeně mnoho DOMEN.... NÉ SUBDOMEN.... děkuji za případné nabídky
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
noobiesek
Kdybys pozorne cetl co ti odpovidali z helpdesku, tak bys toto nenapsal.
jod
Profil
Ahoj, prosim pekne, proc ma dneska nekdo domenu na .cc ? Ma to nejaky vyznam? Vztah ke Kokosovym ostrovum? diky ..
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
jod:
No spis jde o ze domeny s .cc budou volne oproti domene .cz
Davex
Profil
jod:
proc ma dneska nekdo domenu na .cc ?
Pravděpodobně proto, protože se dají subdomény domén co.cc a cz.cc získat zadarmo. Pro běžné stránky to asi smysl nemá.
Michrina
Profil
Jen ak by to někoho zaujímalo tak 000webhost.com Daji se registrovat aj co.cc a cz.cc domeny.

0