Autor Zpráva
zuza
Profil
Dobré ráno,
mám skoro hotovou prezentaci v RS Joomla a hledám nějaký hosting (placený), který ji bezproblémově podporuje (např. nemá zapnutý safe code). Můžete doporučit?
Díky.
warman
Profil
ne safe code ale safe mode. Safe mode ma vyplej jen malokterej hosting (resi se to obvykle pres opendir). vyplej safemode ma treba banan, ktery nedoporucuji, tusim ze taky vshosting.cz gigaserver.cz,...
zuza
Profil
warman
omlouvam se, safe mode, jasně. Takže jak vidím, je jich dost (banan nepřicházel stejně v úvahu). Nevíš/te o nějakém klientsky přívětivém, který to vypnuté nemá? A ještě by mě zajímalo, proč se to u někoho vypíná?
warman
Profil
safemode je obvykle zapnutej :) jeho nebezpeci si najdi treba zde http://econnect.ecn.cz/index.stm?x=74645 a joomla funguje i na safemode on
armin
Hosting armin.sk
Profil
www.onebit.cz | www.web4ce.cz | www.station.cz | staci hledat v teto diskusi, pripadne komplexni seznam webhostingu na http://mereni.kyblsoft.cz
warman
Profil
a nebo taky armin.sk :)

btw armine, ty si vubec nedelas reklamu....
xHire
Profil
warman
Možná je to tím, že si nechce zaneřádit své servery takovými kousky jako je Joomla, tak je posílá ke konkurenci. :-D A já mu to schvaluju - osobně ji taky nemám rád, ale to je vedlejší.

zuza
Až zvážíš zde uvedená doporučení, tak by vůbec nejlepší domluvit se s vytipovanými webhostingy na krátkém testovacím provozu - málo který webhosting ti na to nekývne. Budeš pak mít 100% jistotu (pokud tě nešoupnou na jiný server, kde bude všechno jinak - na to pozor, také se může stát), že ti bude celý web fungovat, a případně si i otestovat technickou podporu, pokud by nefungoval.
armin
Hosting armin.sk
Profil
warman: Ja netrpim bananovym syndromem a byl jsem snad prvni clovek zde na diskusi co nemel problem doporucit i konkurenci. Co se tyce joomly, tak ano, nepatri k nejzdarnejsim redakcnim systemum, nicmene par webu hostuji co bezi na joomle.

Poptavajicimu muzu jen doporucit hlavne at nevybira dle nabizeneho prostoru. To byva totiz jedine, cim muze dana spolecnost oslnit, ale nemusi to byt ovsem pravidlem. Rozhodne vsak neplati za zadnych okolnosti ze 5GB prostoru verzus 100MB prostoru za stejnou cenu automaticky znamena ze ten druhy hosting je horsi. Kazdy klacek ma dva konce ;)
banancz
Hosting banan.cz
Profil
2 zuza :
http://www.opensourcehosting.cz/cz/show/106*joomla
Bubák
Profil
safemode je obvykle zapnutej :) jeho nebezpeci si najdi treba zde...
Trochu odbíhám od tématu, ale téma bezpečnosti hostingu je zajímavé a velmi obsáhlé, více třeba zde:
http://www.lupa.cz/clanky/nebezpecne-webhostingy/
http://www.lupa.cz/clanky/nebezpecne-webhostingy-2/
http://www.lupa.cz/clanky/nebezpecne-webhostingy-3/
zuza
Profil
Všem
Díky za tipy, zvláště za doporučení testovacího provozu a články o bezpečnosti hostingu a kompletní seznam hostingů . Jen si neodpustím poznámku ohledně RS - pro vás profíky - dva body: 1) jako úplného začátečníka s RS s neználka :-( php mě při hledání uživatelsky opravdu nejvíc oslovila Joomla (šla jsem přes Wordpress, Drupal, Typo3 aj.), opravdu se s ní dobře pracuje. 2) jasný nedostatek - člověk jaksi nemá nad systémem plnou vládu ;-))

0