Autor Zpráva
warman
Profil
zdá se mi to nebo je to skoro stejne ohledne designu:
http://www.flyweb.cz/zakladni-tarify
http://www.hernihosting.cz/webhosting/#web-24

nemaj spolu neco spolecnyho?

sro je napsany na nekoho jinyho... ale nesnazil se hernihosting.cz okopirovat flyweb.cz?
Nox
Profil
Vzhledem k tomu, že Flyweb vypadá celkem ok a hernihosting je hnusný, tak bych řekl, že nepovedený pokus o nepřiměřenou inspiraci ;)
warman
Profil
Nox
taky to tak jde nazvat :) me spis pripada ze to pro me delaj flyweb :) nebot to vsechno je fakt skoro stejne... obcas i stejny vety. je mi to divny :)
Nox
Profil
Ale proč by taková firma dělala (nechala si udělat) najednou hnusný web? Okopčení je mnohem logičtější
warman
Profil
tak je to logictejsi. ten web je sice hnusnej, ale kdo vi kolik za nej zaplatili :) teda jestli ho nedelali sami(coz je taky moznost :)) ). ja si pockam az napise flyweb primo :) teda mohli by
MilanKubik
Profil
flyweb je normální konkurence schopny webhosting ... hernihosting je hernihosting take plne on-line ;) podobnost je normální ... stačí se kouknout na občanský průkaz ... ;)
Lexter
Profil
Ehm, možná jsem jen slepý jako patrona, ale podobnost nikde nevidím. I ty odstíny modré jsou jiné. Že je obsahový sloupec podobný? Ale no ták ;).
warman
Profil
sry ale když tam jsou úpně stejný texty, jen je změněna položka místo na disku a cena, a semtam něco upravenýho. já mluvím přímo o té stránce, ne o ničem jinymý
MilanKubik
Profil
Kupte tang má vitamín C
Kupte tanju má vitamin C

jde o jiny produkt, ale upoutavka je stejna ...

texty ohledně reference jsou stejný ? ...
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Ufff, tuhle diskusi jsem v říjnu úplně přehlédnul :-S

Zatím jen vyjádření k propojení - žádné není, FlyNetwork, resp. Flyweb.cz nemá s Herním hostingem nic společného. V minulosti jsme s povozovatelem herního hostingu spolupracovali, nicméně to už delší dobu není aktuální.

Na jejich web se podívám a uvidíme, zda tam nějaké podobnosti najdu.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Už jsem u pořádného připojení (= víc, než 4 kBps :) ), tak jsem se podíval i na jejich web.

Za sebe i FlyNetwork/Flyweb říkám, že pan Dvořák (nakolik je mi známo, je to provozovatel Herního Hostingu a autor té prezentace) je sprostý plagiátor. A říkám to s plným vědomím významu a váhy těchto slov.

Těžko mě někdo přesvědčí, že ta stránka na jeho webu vznikla jinak, než zkopírováním části našeho webu a následnými drobnými úpravami. Určité drobné indicie toho, že se pan Dvořák inspiroval u nás, se dají najít i na dalších podstránkách - zřejmě to svědčí o jeho schopnostech.

Na druhou stranu ale musím říct, že mě toto oprásknutí až tak moc nepřekvapilo, vcelku to odpovídá obrázku, který jsem si o panu Dvořákovi za dobu spolupráce s ním udělal.

Edit: oprava překlepu
warman
Profil
ja to rikal :)

0