Autor Zpráva
Nith
Profil *
Můžete mi pleas doporučit hosting cenově tak 1500 kč max 2000 Kč, v ceně bych započítal registraci domény (2ř) .CZ spolu s hostingem na rok. díky
Acci
Profil
Všude jsou dobré ohlasy na Český hosting
Havel-st
Profil *
potvrzuje se, mám na cesky-hosting.cz dva klienty a bez problémů, podpora odpovídá, výpadky jsem nezaznamenal, cena slušná ...
ronnie
Profil
S českým hostingem jen dobré zkušenosti, výpadek jsem za půl roku zaznamenal jen jeden velmi krátký, štatné ohlasy asi nejsou:)
Charlie
Profil
Záleží, jaké máte nároky na takový hosting. Třeba Český hosting zatím nemá podporu PHP 5, ale prý ji v dohledné době chystá. Tato fáma už se ale vypráví hodně dlouho, takže si možná ještě počkáme.
ajvn
Profil
Taky pozitivní hlas pro ČH. Je tam dobrá tech. podpora - řeší i lamovské (moje) dotazy po telefonu.
Lada
Profil *
...a já mám zase dobré zkušenosti s onebit.cz
Džugašvili
Profil *
mnoho lidí má celkem dobré zkušenosti s http://www.interhosting.cz
Ivorius
Profil
OT: To jsou jenom b a na ni, český hosting je jako chiquita :)
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Český hosting zatím nemá podporu PHP 5, ale prý ji v dohledné době chystá. Tato fáma už se ale vypráví hodně dlouho, takže si možná ještě počkáme.

Ano, to je pravda. Zprovoznění PHP5 je v plánu a to dlouho. Nejsme spokojeni s tím, že ještě není k dispozici. Pracujeme na jiných službách, které jsou důležité, např. nový mailserver a vůbec systém filtrace pošty, a bohužel se samozřejmě vše zdržuje a protahuje. Takže PHP5 je na seznamu, ale před ním tam jsou ještě veci, které tam byly dříve.
Fred
Profil
Ivorius Pěkně,a naprosto souhlasím taky na českém hostingu 2x hostuju a spokojenost :-)
loskuták
Profil *
php5 webhosting

http://www.google.com/search?sourceid=navclient&hl=cs&ie=UTF-8&oe=UTF- 8&q=php5+webhosting
Ivorius
Profil
Fred: bych taky hostoval, jenže jsem si v blahé nevědomosti objednal freehosting u pejskařů a teď jsou s tím jen samé problémy. Nemá náhodou český hosting taky nějaký free program hostingu?
sasa2002
Profil *
Já bych ti doporučil Flyweb. Fakt perfketní podpora. Pomůžou i s věcma co s Hostingem vůbec nesouvisej. Adresa je http://www.flyweb.cz Mají i perfektní dostupnost a inuitivní ovládání administrace.
ZIMINIX
Profil
Mě se zdá, že sasa2002 je spamer. V tomhle fóru a ještě v jednom spamuje ve prospěch FlyWebu a v jiném zase ve prospěch HostinguZdarma. O všech ví všechno, takže co jiného by byl...
ZIMINIX
Profil
Jinak k tématu, ufouni a savana nejsou špatné. I s doménou to vychází 1382,- na ufounech a 1669,- na savaně. Ale každý nabízí jiná rozhraní, má jinou podporu...nutno vyzkoušet.
Dann
Profil *
Jak je to s tim interhostingem? Ti pouze preprodavaji ne? Vlastni servery nenaji ne? (Aspon jsem to kdysi cetl na nejake diskuzi)
Džugašvili
Profil *
to Dann: Nemyslím si že interhosting něco přeprodává, protožen interhosting vlastní sejná firma která vlastní mujhost:
http://www.interhosting.cz/kontakt.asp
http://www.mujhost.cz/kontakt.aspx

Je teda pravda , proč platit u Mujhostu hodně když u interhostingu platíš za stejné služby nižší cenu.
Dotter
Profil *
kdysi interhosting prohlasoval ze ma vlastni servery, ale asi je to firmy gigant, kazdopadne nevypadaji moc duveryhodne :-/
Džugašvili
Profil *
kdysi interhosting prohlasoval ze ma vlastni servery, ale asi je to firmy gigant, kazdopadne nevypadaji moc duveryhodne :-/

No, b*a*n*a*n.cz taky nevypadá moc důvěryhodně viz. http://antibanan.bloguje.cz
Vladimír Kvaš
Profil *
MUJHOST.cz a interhosting neprovozuje stejná firma. Provozovatel interhostingu, pan Požár, uvedl kontaktní údaje MUJHOST.cz. Na základě našich urgencí byla tato nepravda odstraněna.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0