Autor Zpráva
makinek
Profil
Dobrý den

Chtěl bych poprosit o radu.
Na hostingu budu mít z 90% fotky, jedna galerie má přibližně 350fotek.
Momentálně používám program Jalbum na vytvoření galerie, ale do budoucna už řeším něco jiného.

Tak a teď co potřebuji momentálně když na webu 20 a více lidí je online, web padá a skoro nejede. (Normálně mám tak 10lidí online, ale jakmile po zápase, nějaké akci přidám galerii tak mám na webu přes 60 a více lidí online a to je víckrát do týdne)
Natož když si někdo prohlíží fotky a je tam více lidí tak čeká skoro 5minut na načtení fotky.

Takže bych potřeboval poradit hosting, který to utáhne.

Byl mi doporučený mujhost.net, ale chtěl bych porposit o radu i Vás.

Děkuji předem za odpovědi.
warman
Profil
mozna by stalo za pokus http://www.flyweb.cz/ zkus se jich zeptat...
DJ Miky
Profil
makinek
Kolik potřebuješ prostoru?
makinek
Profil
DJ Miky
Teď mám 5GB, ale takové minimum bych potřeboval kolem 2GB

warman
Kouknu na to
svasik
Profil
a co takhle picassa?
warman
Profil
svasik: zacit rozebirat diskusi mesic starou je hodne blby :) a co ma picassa spolecnyho s hostingem? nebo nejaky hosting picassa existuje? :))
mmarusin
Profil
Doporucim nas produkt hostdodomu.sk/cz. Kludne napis, ze chces vyskusat rychlost na e-mail.

Snad moderatori ospravedlnia selfpromo. :-(
Blazenka
Profil
Ahoj, obnovuji diskusi - hledám webhosting nabízející cca 4GB a neomezený přenos. Toť jediné co požaduji, nepotřebuji žádné "speciality", databáze, atd. Jen někam nahrát svoje webovky, kde stejně jako zakladatel diskuse, dávám v 90% fotografie, grafické návrhy, atd. + ke každému pár řádek textu. Nepotřebuji blogy, ankety,... Jsou to mé osobní stránky, nepředpokládám, že bych měla najednou online 100 lidí. Vzhledem k mým "požadavkům" je nabídek spousta, zajímali by mě proto vaše konkrétní zkušenosti. Předem díky za tipy
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Pokud chcete pouze hodne mista a neomezeny traffic, pak muzete zkusit treba virtualni server http://www.vas-hosting.cz/virtualni-server.html

V zakladu je vse co potrebujete webovy server, apache, ftp atd. vase IP adresa...
warman
Profil
Karel Dytrych
Slecna potrebuje pouze 4GB-za co nejnizsi cenu... Vy mate Tech GB 20 za cenu 300... To je celkem dost :)

Blazenka
http://www.gigaserver.cz/hosting-a-domeny/nabidka-webhostingu/
http://www.flyweb.cz/zakladni-tarify
http://www.aerohosting.cz/main/home.php

porpidae mrkni na mereni.kyblsoft.cz :)
Blazenka
Profil
Děkuji za odpovědi, hned to zkouknu.
warman
Profil
Blazenka
Nechcu samozdrejme nejak nadrzovat nejakymu webhostingu, ale podle me flyweb je hodne dobrej (i kdyz tedka celkem casto se na diskusi objevuje, ze jejich tech. podpora vubec neodpovida na maily a ani nezveda telefony...)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
warman
4 GB a treba take neomezeny provoz? A vetsinou fotogalerie jen rostou.. proto me doporuceni.
fuckin
Profil
Blazenka
Ahoj, mohu ti nabidnout hosting na kterem je neomezene gb i neomezeny prenos. 800kc za rok. 400 za pul roku.

Blizsi info na mailu want.unban[zavinac]gmail.com
Blazenka
Profil
[#13] Zatím mám webovky zadarmo na ic.cz, takže mají do 250MB, ale chci ukládat fotky ve větším rozlišení a také mi jich tam dost chybí + každý víkend přibývají nové, zatím mi 4GB bude opravdu stačit bohatě., předpokládám, že rok určitě.
warman
Profil
Karel Dytrych

Ja nevim, ale kdyz bude u normalniho hostingu (ne vs), tak si zvoli ten nejlevnejsi tarif a pak porpipade prejde na tarif vyssi .) Je zbytecnost platit 300kč, když ze začátku může platit třeba jen 80kč měsíčně, nebo ještě míň.

Blazenka

Nepřemýšlelas o free fotoalbech? Nějaký komentáře tam jdou dát a navíc je to zdarma :)
http://www.rajce.idnes.cz/
http://fotoalba.centrum.cz/
Blazenka
Profil
Na rajčeti jsem kdysi alba měla, teď mám cca 200 alb na albumfotek.cz, komentář pod fotku dát jde, ale toť asi vše, tam mě hodně rozčiluje nemožnost měnit pořadí fotek či náhodné pořadí alb). Pro presentaci jiných grafických výstupů (graficka, loga, výkresy, atd) to vhodné řešení není, hlavně pokud preferuji vyšší rozlišení fotek. Teď mám dokonce stránky udělaní tak, že na konkrétní fotky se odkazuji na fotky uložené na albumfotek.cz, kvůli velikosti webu, ale přestává mi to vyhovovat. A s tím tarifem to mám přesně tak na mysli, zvolit teď "jen" např.4GB a za rok, když to třeba bude přestávat stačit, přejít na vyšší. Nehledám nutně to nejlevnější, spíš spolehlivý web v rozumné cenové kategorii (nejsem chudý student, ale zase nevydělávám miliony)
Blazenka
Profil
Tak jsem si před 8 dny objednala webhosting+vlatsní doménu přes flyweb.cz. Během několika chvil mi přišla na email faktura, kterou jsem ihned zaplatila přes stejnou banku, jakou používá flyweb. Vše proběhlo bez problémů, peníze se ihned odeslaly na správný účet, název účtu flyweb také odpovídal. V pondělí jsem koukala na svůj profil na flywebu, kde je pořád v účetních dokladech, že jsem zaplatila pouze 1,- z požadovaných 1319,-. Zkoušela jsem i nastavit ftp připojení, že třeba aspoň to bude fungovat, i když doména zatím nefunguje.... po dalších 2 dnech jsem napsala na flyweb email, v pátek večer další na helpdesk, absolutně žádná odezva.... Zítra zkusím jejich telefon, ale už jsem opravdu dost naštavná, hlavně vše je zaplceno ode dne objednání, takže jsem si objednala a zaplatila rok služeb, ze kterého je zatím 8 dní pryč a nic se neděje. A moje doména je stále volná ke koupení. :(
luko
Profil
Blazenka
Za tyto komplikace se omlouvame, bohuzel jste se trefila do doby, kdy jsme pridavali novou banku do naseho systemu. Tato banka nam tisicove rady odelovala mezerou napr "1 319" a system diky tomu pripisoval pouze "1" a vse co bylo za mezerou ignoroval. Jelikoz v zapisu plateb spolehame na system, vsimnuli jsme si tohoto problemu az po par dnech na upozorneni nasich zakazniku. Mensi 3 ciferme platby byly zapisovany bez problemu.

S timto chybnym zapisem byl spojeny problem s neregistraci domeny. Na FTP ucet Vam neslo prihlasit protoze jako FTP server se uvadi: "ftp.nazevobjednanedomeny.cz" Pokud ale tato domena nebyla registrovana, nemel FTP klient z ceho zjistit IP adresu serveru. Vratila se Vam tedy chyba, ze FTP server nebyl nalezen.
Pokud by se zadal jako FTP server primo nazev serveru, pripojit by se slo. (tato informace je v nasi administraci)

Co se tyce helpdesku v patek vecer...
Hlidame servery, vyrizujeme vypadky... ale jsme take jen lidi kteri se snazi delat trochu volno alespon 2 dny v tydnu.
Nehrajeme si na hosting s 24 hodinovou technickou podporou, kterou muze s poctem zamestnancu zaridit vicemene 5 nejvetsich hracu na ceskem internetu.
Zbytek hostingu s poctem 1 - 3 lidi si to nemuze dovolit. Pokud to tam ostatni pisou, nejspise se jim dovolate v patek vecer nekam do "hospody" kde se vetsinou v tuto dobu sedi s prateli.

Pokud nam napisete na helpdesk, ze jste s nami mela tento problem a uvedete o jakou se jedna domenu. Nastavime Vam samozrejme o 30 dni zaplaceneho obdobi navic, jako nasi omluvu za zpusobene komplikace.

Lubos Kovar webhosting Flyweb.cz
warman
Profil
luko:
No ja nevim, ten helpdesk tam je od toho, aby vam tam zakaznici psali problemy a vy na ne odpovidal, a ne ze on tam napise a pak 30 dnu zadna odpoved. Uz odpoved za 3 dny je zavadejici...
luko
Profil
warman
Premyslel jsi nekdy nad tim, jaci lide stoji za webhostingy? Jak to tam asi vypada, jak to u nich funguje?

Na druhou stanu
Jake typy zakaniku ma takovy webhosting?

Udelam nove tema a sepisu to tam, muzeme pak pokracovat v diskusi ;-)

Lubos Kovar webhosting Flyweb.cz
warman
Profil
luko:
Ano, ja si dokazu predstavit co mate za zakazniky. Ale, kdyz clovek napise, ze mu to a to nefunguje, tak je slusnost odpovedet,popripade ho nekam odkazat. A ne mit tam odkaz jen na okrasu a aby si lidi ymsleli ze nabizite helpdesk...

0