Autor Zpráva
antonin_s
Profil
Dobrý den,
hledám nejvhodnější emailhosting. Nemám velké kapacitní požadavky, kromě velkých příloh. Ale kladu důraz především na spolehlivost a rychlost na úkor ceny (vzhledem k tomu, že se emailhosting pohybuje kolem pár desítek korun za měsíc, tak se nechci samozřejmě pohybovat v řádku stovek)
*Potřebuji zatím pouze dvě emailové stránky provozované na vlastní doméně.
*Prostor kolem 500 MB pro každou schánku (...ale čím více, tím lépe)
*Nějaké pravidelné zálohy
*Příjem i odesílání větších příloh (např. 150 MB)
*Velkou spolehlivost (dostupnost, aby příchozí emaily skuteně přicházeli a odchozí emaily skutečně odcházeli - mluvím ze zkušenosti z free email hostingem, nevim jak je to s komerčním)
*Rychlost (čímž mám na mysli, aby email co jsem měl přijmout/odeslat v pátek přišel také v pátek a ne u úterý následující týden.)

Kdyby něco chybělo, moc se omlouvám a rád doplním.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Dobrý den, hledám nejvhodnější emailhosting.
www.gmail.com - 5GB zdarma (pokud ti nevadi ze tve schranky nebudou soukrome):
"Používáním služeb Google berete na vědomí a souhlasíte s tím, že společnost Google je oprávněna přistupovat k údajům o vašem účtu a k libovolnému obsahu, který s daným účtem souvisí"

*Příjem i odesílání větších příloh (např. 150 MB)
To abych rekl pravdu me hodne pobavilo. Staci se zeptat na www.google.com na max. velikost prilohy emailu. Ve zkratce - odesilatel a prijemce musi mit na mailserveru povoleno akceptovat tak velike prilohy (hodne miziva sance - z bezpecnostnich duvodu).

Na verejnou vymenu dat slouzi share servery a mailem se posle pouze odkaz na link na stazeni na nejaky share server. Cpat do mejlu 150MB prilohu je mirne receno neakceptovatelne.
antonin_s
Profil
Dobrý den,
díky moc za nabídku, ale bohužel potřebuji, aby data byla soukromá, protože přenášené informace budou obsahovat data, která by neměl číst nikdo 3. Našel jsem dva hostingy, které by mi víceméně vyhovovali (ignum a forpsi jsem rovnou zamítnul, kvůli vysoké zátěži)

* http://www.stable.cz
* http://profi-hosting.eu

Co si o nich myslíte ?

0