Autor Zpráva
pohoda
Profil
Dobry den,
mate niekto skusenosti s registraciou webhostingu na hostmonster.com?
Da sa tam platit platobnym prevodom z banky? Konkretne si neviem poradit s castou Billing Information .
Viete mi s tym niekto pomoct?
Dakujem.
armin
Hosting armin.sk
Profil
preco nie platba kreditnou kartou? Inak prajem prijemne prekvapenie az pride vypis z banky - predovsetkym cast s poplatkom za platbu do zahranicia. Mozno bude este drahsia ako cely hosting :)
warman
Profil
armin: ja bych to az tak cerne nevidel... je mozny ze si neco priplati, ale zas az tolik to urcite nebude :))
pohoda: kvuli cemu chces ten hosmonster? mas snad nejaky projekt pouze pro zahranici? jesli ne, tak hostuj jedine u nas. a neboj se priplatit za hosting par kacek :)
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
warman
Jen pro informaci, platba z Ceska na Slovesko pomoci bankovniho prevodu stoji 500,-
pohoda
Profil
warman
ide mi o velku kapacitu. Moj buduci projekt bude obsahovat velmi vela dat a multimedii a na slovensku by som si za to pekne zaplatil a v hostmonster mam neobmedzenu kapacitu, co sa mi moze hodit aj pre pripadne dalsie weby.
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
pohoda
Nic jako neomezene neexistuje. Spis by sis asi mel precist kdy to neomezene skutecne funguje.
pohoda
Profil
Michal666
Co mas konkretne na mysli?
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
pohoda
Neomezeny trafik? Neexistuje, bud mas sdilenou linku, nebo je to tolerovano do urcite miry.
Neomezeny prostor? Neexistuje, ses omezeny velikosti diskoveho pole a zabranym mistem ostatnich uzivatelu.

0