Autor Zpráva
Breed
Profil
Ahoj, provozuji videokuchařku ( www.ekucharka.net) a hledám vhodný hosting nebo nějaké webové úložište kde bych mohl mít svoje videa. Dosud ty videa byla na jednom zahraničnim videoportalu ( viddler.com) kde mi ale ted do videa vložili reklamu( za odstranění samozřejmě chtějí nějaký ten měsíční poplatek). Teď hledám řešení kam videa umístit ( na jiné videoportály se mi moc nechce protože bych hlavně chtěl mít možnost vložení vlastní zvolené placené reklamy do videa. Videí máme zatím 380 a myslím si že denní přenosy by byly docela veliké při aktuální návštěvnosti 5000 návštěvníků denně.

Jo ještě upozorňuji že všechny videa jsou soukromá a tudíž nechci provozovat žádný veřejný videoserver kam by si návštěvníci přidávali svoje videa!!!

Máte někdo zkušenosti s nějakým hostingem kde neřeší velké přenosy? Bojím se toho že i když nějaký hosting inzeruje neomezený přenos dat, tak že by mě stejně mohl nějak postihovat!

Moc díky za odpovědi.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Breed: Predpokladam ze mas k dispozici info za dejme tomu predesle 3-4 mesice provozu. Doporucuji si vybrat par spolecnosti z http://mereni.kyblsoft.cz a oslovit je s jasnymi podklady a pripadnou vizi do budoucnosti a vyzadej si cenovou kalkulaci za uhostovani tveho projektu. Docela dulezite je i navstevnost z geografickeho pohledu - zda 90% je NIX / SIX / tranzit, atd atd. Zde ti bez jakychkoliv blizsich info nikdo nic neporadi / nedoporuci. Hodnota 5000 navstev dene o nicem nerika. Muze tam byt trafik 100MB nebo i 10GB...
Breed
Profil
armin
Jo uznávám že jsem napsal málo informací okolo toho všeho.Psal jsem to v rychlosti a nějak jsem o tom moc nepřemýšlel. Asi zůstanu u toho jak to teď je a nebo to přemístím na jiný videoserver.

Každopádně díky za příspěvek.
Ghosting
Profil
www.forpsi.com jsou drazsi, ale rekl bych ze by to zkousli. Vim o jednom portalu co mel prenos 300GB za mesic, ale je prasacky napsanej (PHP, FORUM). Taky je ta informace stara 2 roky, mozna ze to navysili.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Pokud jde o úložnou kapacitu, mohly by se Vám líbit naše <a href="http://www.flyweb.cz/ftp-webhosting">FTP tarify</a>, ale jak už napsal Armin, záleží na spoustě dalších věcí. Kdybyste ještě měl zájem, ozvěte se nám a můžme se pobavit o možnostech.

0