Autor Zpráva
Klára
Profil *
Hledám hosting pro stránky malé firmy. Chtěli jsme si zaplatit domenu .net a požadavky na hosting máme minimální (20MB prostr, traffic téměř nulový, žádné databáze ani PHP, přístup stačí přes jeden FTP účet). K dispozici mám tak dvě nebo tři stovky za rok, takže se vlastně jedná o zaplacení domény a hosting zdarma.
Můžete mi doporučit, která z firem, co to nabízí, má solidní jednání? Uvažovala jsem o forpsi, ale pak jsem na ní slyšela i negativní hodnocení. Co vy na to?
Victorius
Profil
Forpsi opravdu ne, pokud si u nich dáte freehostingf, rozlučte se se snesitelnou mírou nepřístupnosti. Já osobně doporučuju Blueboard hosting (ale ten nemá free hostování) nebo HostingZdarma (http://www.hostingzdarma.cz/).

Tady si vyberete http://free.hostingy.cz/
ronnie
Profil
Pro freehosting forpsi raději opravdu ne, měl jsem tam web, ale po měsíci jsem odešel. Důvodem byla především nedostupnost.
DoubleThink
Profil *
HostingZdarma má dost drahé poplatky za doménu (v podstatě si tak zákazník zaplatí za hosting).
mat
Profil
Klára

já nevím, na tomhle bych rozhodně nešetřil, tisícovka bez dph za hosting + doména v .cz za nějakých 800 Kč registrace a pak kolem 600 Kč roční poplatky, to přece nepoloží sebemenší firmu... zvlášť, když si to dáte do nákladů...

prostě - freehosting pro firemní web nedoporučuji, doménu .net už vůbec ne

a co doporučuji - hovořil jsem o tisícovce, tak http://cesky-hosting.cz , hostuji tam dva projekty a za jejich cenu dostávám i to, o co bych jinde musel škemrat.
Klára
Profil *
Díky za rady. Bohužel celkem tak 2000,- za umístění stránek ne webu sice firmu nepoloží, ale v tomto případě to znamená jeden měsíční výdělek dolů (minimálně), což není úplně zanedbatelné. Není to firma, ale živnostník, který to má jako vedlejší činnost a zrovna velký příliv zákazníků si od toho neslibuje. Spíš by chtěl mít katalog na netu, na který by mohl odkazovat, než stránky na které někoho nalákal. Tak uvidíme.
Victorius
Profil
Klára
Tak to už to rovnou můžete dát na webzdarma, pokud vám nezáleží na prestyži (a tu jiná doména než cz nepřidá).
Klára
Profil *
No to byla druhá varianta, ale nechtěla jsem tam mít otravnou reklamu nebo ještě otravnější "klikněte pro vstup". Už je to umístěný,takže dík za připomínky.
Martin
Profil
Klára
Kam jsi to umístila?
Klára
Profil *
No popravdě řečeno asi hodinu před první odpovědí jem se regitrovala na forpsi. Pak jsem trochu váhala se zaplacením, ale nakonec jsem to riskla, protože můj kluk tam má osobní stránky už od ledna a šlape to bez problémů. Teď večer to nastavoval a příjemně nás překvapilo že na dotaz odpověděla technická podpora za 40min - tj. ve 23h a to je dnes víkend.
Teď to budu sledovat a kdyby to zlobilo, holt odejdu jinam.
Martin
Profil
Mě se 40 minut zdá hodně :)
S forpsi moc dobrý zkušenosti nemám, technická podpora mi párkrát vůbec neopověděla.
Victorius
Profil
Nevím, jestli jste udělal dobře, pokud nebudete používat MySQL, snad si nebudete mit příliš nač stěžovat. U psů totiž málokdy funguje
Klára
Profil *
MySQL, to kdybych uměla :) Ne ale vážně, je to uplně jednoduchy a nenaročny web takže neočekávám problémy. Ani návštevnost nebude závratná tak snad si nějakého toho výpadku nikdo moc nevšimne.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0