Autor Zpráva
aldik7
Profil
přemýšlím nad novým hostingem pro web http://i-upload.eu/

.. ted sem u forpsi na tarifu PiDi bez mailu .. a říkám si přoč sem do něho šel :( .. jako kvalita je dobrá.. ale oproti konkurenci mi vadí např. to že za tu cenu je bez mailu, jen statické stránky (žádné php), žádná databáze ..

.. nj jak sem ho pořizoval tak mě nějak nenapadlo první hledat a ptát se a hned sem objednával tem zmíněný tarif PIDI u forpsi
.. ted bych asi šel do kapusty nebo blueboardu :-)

.. na forpsi mi eště neodpověděli ale nevíte jestli kdybych ten hosting ted vypověděl /mám ho do června/ jestli by mi vrátili zbylé již zaplacené peníze? :-)
EDIT: aha tak už mi odpověděli.. nejde to :-( .. tak budu muset s tím hostingem vydržet dokonce :-/

.. a můžete případně doporučit jiný hosting pokud se vám kapusta nebo blueboard nelíbí
.. stačí zatím něco menšího ..tak 500MB stačí.. aby tam běžel v pohodě redakční systém (Joomla nebo Wordpress) ..
do budoucna plánuju tam udělat i místo pro upload souborů.. ale první se musím naučit html, php apod. xD
warman
Profil
Ty asi píšeš často w? toto úplně bije do očí: Vítám Vás na prwním webu..... Divím se že si nenapsal Wítám wás na prěním webu :) beru to od tebe že to byl překlep ;)


jinak, ja si myslim ze u forpsi ho lze navýšit, to by neměl být problém. Jinak jesli můžu doporučit, tak je ta kapusta, či armin... Ale gzk.cz (kde hostuju), taky není špatný,nestěžuju si naň :) a jinak z těch redakčních systémů právě nedoporučuji joomlu a wordpress :) dle mě výbornej je phprs :)
aldik7
Profil
mi u forpsi ta kapacita 500MB zatím stačí, ale vadí mi že to je jen pro statické stránky a není tam databáze .. a ten další tarif má kapacitu od 5000MB a je až od 100kč/měsíc

.. zatím tolik peněz nemám a takový velký prostor zatím nepotřebuju

.. proto sem uvažoval o Kapustě :-)

- noo překlep ani ne xD .. spíš takowej zwyk už xD .. napíšu ted jedno jméno a určitě pochopíte proč :-) "Ewa Farna" .. a bez připomínek :-/

0