Autor Zpráva
Webpawson
Profil
Dobrý den,
z mnoha nabídek mě nejvíce zaujaly ty od dvou výše zmíněných poskytovatelů. Protože ale hosting C4 koupil Český hosting, zajímalo by mne, čím se tyto dva hostingy liší ( když je fakticky provozuje stejná firma ) . Našel jsem pouze 2 rozdíly:

český hosting je o 200Kč levnější (1200>1000)
hosting C4 nabízí věrnostních 500MB/rok navíc

přehlídl jsem nějaký další rozdíl (pro "průměrné" stránky) ? Teoreticky by měla být kvalita obou hostingů shodná...

Hosting hodlám používat nejprve pro blog, následně bych chtěl zprovoznit několik subdomén s různým obsahem. Jsou tyto hostingové programy vhodné?
armin
Hosting armin.sk
Profil
Všeobecně pro blogování platí, že je nutné mít PHP, MySQL a hodí se mod_rewrite (.htaccess). Pokud je mi známo a vím o takových případech, nejvíce rozčarování jsou klienti forpsi, nakolik to nabízí tarify bez MySQL, bez PHP... tyto věci je nutné si připlácet jako "bonus". Všude jinde je snad dnes už naprostý standard nabízet MySQL, PHP, podporu .htaccess (mod_rewrite).

Nic jiného bych na Vašem místě nehledal - zda mám v ceně x MB nebo x MB, kolik mi kdo kdy jak přidá x MB atd - to jsou pro blogováné nepodstatné věci.
Dranel
Profil
Webpawson
Musíš rozlišovat Český hosting a Český webhosting, obojí je něco jiného. C4ku provozuje Český webhosting. Mimochodem uvnitř závorek se mezera nepíše, vně ano. Navíc před interpunkčním znaménkem se mezera také nepíše. ;-)
Webpawson
Profil
Díky za upozornění, nějak jsem tuto "drobnou nuanci" nepostřehl, úplně to mění situaci... K mezerám díky za poučení, vždycky mi to připadalo divné, ale nepátral jsem po tom, jak je to správně (a kupodivu to ještě nikdy nikomu nevadilo :-)).
Dranel
Profil
Webpawson
V pohodě. Mě to taky nevadí, ale jsme přeci jen na webdesign fóru a typografie&stylistika k webdesignu patří. ;-)

0