Autor Zpráva
Kalby
Profil
Dobrej,
chtel jsem se zeptat na jednu vec, mam zaregistrovanou domenu www.prvni.cz a s ni i hosting, nyni bych si chtel poridit dalsi domenu druha.com, ale hosting bych chtel pouzit stavajici, je mozne odkazovat druhou domenu trebas na subdomenu te prvni (trebas na www.neco.prvni.cz) pomoci domenoveho aliasu. Nejsou s tím nějaké problémy. Teoreticky by to jít mělo ne?

Diky za odpovedi
xy125
Profil
To se běžně dělá, většinou se to dá nastavit v administraci u hostingu.
Timy
Profil
Kalby
Je to v pohodě, dělám to stejně tak.
Kalby
Profil
Ještě jsem se chtěl zeptat, zkoušel jsem tedy registrovat novou doměnu na serveru kde mám i hosting (Station) a co jsem koukal nelze přidat další doménu, furt mi to k ní cpe i hosting, což nechci. Zkoušel jsem i jiný registratory (Active24) ale tam si zas uctovali jednorazovej poplatek 200 Kc za Webforwarding, coz se mi tem vyderacum taky davat nechce, neexistuje nakej registrator u kteryho se zaplati pouze domena a domenovy alias uz bude v cene, muze bejt klidne i zahranicni. Nebo mam zkusit napsat na podporu u station?
MarekD
Profil
Zkus napsat na zakaznickou podporu, zdali je mozne pouzit domenovy alias. Pokus ano, zazadej si o to a druhou domenu jiz nasmerovavej pouze ty z korenoveho adresare webu pomoci .htaccess. Jinak pokud ti s timhle nevyhovi, doporucuji ti napriklad Profitux.cz.
xy125
Profil
Na czechia.cz jsem si kupoval víc domén a jen jsem si v administraci podle aliasu nastavil do kterých adresářů má směrovat. Už je to delší dobu, tak už nevím přesně jak jsem to dělal, ale pořád to funguje.
Mistr
Profil
Kalby
Nebo třeba u Forpsi.
MarekD
Profil
Kalby
Nebo třeba u Forpsi.
Forpsi nedoporucuji, vse musite tahat prez technickou podporu aj. Pripadne u levnejsich tarifu dokonce priobjednavat jako takovy bonus MySQL, maily atd.

0