Autor Zpráva
Poky
Profil
Dobrý den!

Můžete mi někdo zkušený doporučit hosting pro doménu 2. řadu s následujícími požadavky:

- prostor min. 800 MB
- neom. trafik
- min. 3 MySQL, min. 5x email
- cena do 2000 Kč/rok


Poslední dobou je docela humbuk okolo B-a-n-á-n-u.cz, ale já nevím. Oni nabízej za 75 Kč/měs až moc muziky. Takže se dá čekat, že nalákaj stovky lidí a kvalita půjde dolů. Máte s ním někdo nějaké zkušenosti?
Yuhů
Profil
banány nebrat.

2000 Kč na rok není zas tak málo, za to je hodně muziky prakticky na každém rozumném hostingu. Já mohu doporučit xhost.cz, právě si na něm čteš. Nevím ale, jestli ti za tuhle cenu Shpunt dá 800 MB.

To už spíš budeš spokojený na http://hosting.blueboard.cz , protože jeho majitel Medhi se specializuje na hostování fotek (píše si fotoblog a to chce hodně prostoru). V základní verzi dostaneš 500 MB za 500 Kč ročně, ale počítám, že nebude problém dohodnout se na osmi stech.

Ještě bych měl připomínku k požadavku neomezeného trafficu. Nic takového z principu nemůže existovat, vždycky je nějaký limit. Pokud budeš požadovat něco, co nepotřebuješ, tak si zbytečně zvyšuješ cenu. Každý hosting, se kterým budeš jednat, se bude bát, abys tam nedával porno, protože to dokáže zbořit lecjakou linku. Takže si rozumně vypočti traffic, řekněme patnáct giga za měsíc, a chtěj tenhle limit, nikoli neomezený.
halogan
Profil
Nebo jit na cesky hosting (1000 rocne) a tam si dokoupit 300 MB (300/rok) a jednu mysql (cenu nevim, koukni se).
halogan
Profil
ad hosting@blueboard
Nabidka je dobra, lepsi nez driv, za dobrou cenu dobre sluzby, jen me zarazily poplatky za com/net/... domeny, 480 Kc je trochu vice nez jinde :/
pure
Profil
Muzes se mrknout na hostuju.cz
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Zdravím,
mohu ti nabídnout Český hosting kde od nás dostaneš 800 MB prostoru, 3 databáze a neomezený přenos za 1500,- Kč/rok bez DPH 19%.

Ještě bych měl připomínku k požadavku neomezeného trafficu. Nic takového z principu nemůže existovat, vždycky je nějaký limit.

Je jasné, že pokud by někdo přenášel měsíčně tisíce giga, tak to budeme asi řešit. Na druhou stranu hostujeme i weby, které přenesou měsíčně přes 300 GB a hostují u nás za běžných podmínek a bez problémů. Problém by mohl teoreticky nastat v momentě, kdy by se to přestalo líbít poskytovateli serverhousingu, ale nějakých pár set tera jim jistě nekazí dobrý spánek, protože pro ně to neni nic moc.
Dann
Profil *
Koukni na flyweb.cz
kykop
Profil
zaregistruj se na ProFiTux.cz musíš tam vložit sice ikonku ale je to dost dobrej web
http://www.profitux.cz/?site=2
kykop
Profil
A nebo placený hosting http://www.profitux.cz je to nejlevnější webhosting v ČR
Džugašvili
Profil *
www.interhosting.cz - za 1920,-Kč/rok =1000 MB, PHP, neomezený počet databází, neomezená velikost databází (objem databází se nepočítá do celkového prostoru, tzn pokud chceš těch 800MB taky pro databáze tak to je u interhostingu zbytečný je lepší si tam objednat nižší tarif protože těch např. 500 MB je tam pouze pro data a velikost tvých databází ti může být vcelku ukradená)
kykop
Profil
A nebo placený hosting http://www.profitux.cz je to "údajně" nejlevnější webhosting v ČR
Poky
Profil
Hodil jsem to na Český hosting. Snad nebudu litovat :-)
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
To mě samozřejmě hodně těší a doufám, že budeš spokojený.
george
Profil *
Halo, halo,
nevíte o nejlevnějším wehostingu na úplně malinkatou stránečku, párkilobajtovou, třeba 200 na rok nabo něco tak. Dík.
Martin Kuželka
Profil
george: na takovou stránku by ti mohla stačit varianta Poppy od www.Hyperlink.cz , nebo varianta Rogalo od www.Aerohosting.cz . Někteří webhosteři dokonce nabízejí hosting pro takové malé stránky zcela zdarma - viz. např. www.Flyweb.cz a varianta Mini (1MB), nebo varianta Vizitka (10MB) od www.Gringo.cz .
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0