Autor Zpráva
ProBody
Profil
Jelikož je téma o zahraniční konektivitě zamknuté, tak se pokusím založit nové téma, abych odpověděl členovi Bruinee.
Své stránky hostuji v U.S.A. již třetím rokem a je z toho jasné, že jsem spokojen.
Za své peníze dostanu více, než bych dostal v ČR. Tím nechci říct, že zde nejsou kvalitní firmy, ale srovnat se to s firmou, kde hostuji několik webů opravdu nedá.
imploder
Profil
Freehostingy máme ale kupodivu lepší u nás. Prozkoumal jsem, jaké existují v USA a podobných západních zemích, a vesměs buď nabízejí jenom pár MB, některé pak i víc a pak jsou různé "neomezené" megalomanské magořiny typu 50 GB zdarma a všechny mají jenom základní funkce, skriptování přinejlepším dost omezené. Často už od pohledu humpolácké provedení, hnusné stránky s reklamními frázemi + k tomu zastrčené kdesi rozvláčné TOS, relevantní informace někde zahrabané ve fóru atp.. Vyjímky samozřejmě jsou, ale je jich poměrně málo. Zatímco u nás se v této oblasti jednoznačně prosadila kvalita, v zahraničí převažují různé šmejdy. Takové ic.cz má zdá se ve světě jen málo konkurence. Kdo nevěří, ať si zkusí projít např. katalog http://www.free-webhosts.com (i když je pravda, že tam přibylo pár tvářících se použitelně). Není to tak hrozné, ale stejně si myslím, že těch několik používaných v ČR je přístupem provozovatelů někde jinde, než zahraniční přístup freehosting jako zanedbaná fuj-služba lákající hloupé usery na něco jiného.
EDIT: Jak jsem řekl, nemyslím to nijak paušálně, třeba tohle vypadá dost slušně (bez reklam na stránce!), dávám do záložek. Asi jako když někdo řekne, že cigáni kradou, a má pravdu.
ProBody
Profil
Freehostingy máme ale kupodivu lepší u nás. Prozkoumal jsem, jaké existují v USA a podobných západních zemích, a vesměs buď nabízejí jenom pár MB, některé pak i víc a pak jsou různé "neomezené" megalomanské magořiny typu 50 GB zdarma a všechny mají jenom základní funkce, skriptování přinejlepším dost omezené.

Já mám placený hosting.... Takže nemohu posoudit.

Pokud hledáte webhosting zadarmo, tak zkuste tento.

0