Autor Zpráva
ninja
Profil
Muzete mi nekdo dat tip na hosting ktery oslovit? V soucasne dobe jsem u Active24 a platite kolem 100 000 Kc rocne, pricemz ale nejvetsi podil na tom maji SSL certifikaty Thawte.

Chceme se dostat s cenou tak na polovinu a ziskat lepsi technickou podporu.

Co musi splnovat:
- php, mysql, .htaccess
- SSL certifikat od uznavane certifikacni autority (Thawte, RapidSSL, atd.).
- moznost sdilet databazi pro vicero domen a webu
Jiří Skála
Profil
100 000kč za hosting za rok??? Není tam náhodou jedna nula navíc? Jinak při téhle ceně musí být na ten hosting asi nějaké extra požadavky, které nikde jinde nesplní.

Já hostuju u inhosting.cz, kde nabízejí certifikáty od rapidssl http://www.inhosting.cz/cenik-webhostingu, moc se v certifikátech teda nevyznám, ale asi budou používat ty nejlevnější, jinak si rozdíl v ceně moc nedokážu vysvětlit. Ta cena, co u nich mají, mi přijdě beztak pro normálního člověka dosti vysoká.

Kazdopádně php, mysql, .htaccess tam mají - ale to má dneska už i většina hostingů. Sdílení DB pro více webů tam jde také a na technickou podporu si nemůžu stěžovat.
ninja
Profil
Jiří Skála: opravdu sto tisic (respektive dokonce vice). Jak jsme psal, nejvetsi polozka je za Thawte certifikaty, ktere jsou u Active24 dost drahe.
warman
Profil
ninja: a kolik tam je tech certifikatu? jak jsem se dival na web active24 http://www.active24.cz/cz/webhosting/prehled-sluzeb-a-cen/ a stoji 400kč...
nightfish
Profil
warman
viz http://www.active24.cz/_dataPublic/servery.cz/php/order/service_desc_a24.php?service_id=40
wolfixis
Profil
ninja: a kolik tam je tech certifikatu? jak jsem se dival na web active24 http://www.active24.cz/cz/webhosting/prehled-sluzeb-a-cen/ a stoji 400kč...

THAWTE za 400.- dobrej vtip :))
hosting51
Profil
Dobrý den,

u Hosting 51 - www.hosting51.cz - nabízíme k hostingu certifikáty od důvěryhodných autorit (RapidSSL, SBS Instant, GeoTrust) již od 899,- Kč / rok. Ceník certifikátů viz http://www.hosting51.cz/hosting/doplnkove-sluzby, popisy s informacemi k jednotlivým certifikátům naleznete na stránce http://www.hosting51.cz/hosting/ssl-certifikaty.

0