Autor Zpráva
Eddie0
Profil
Ahoj,

dosud jsem hostoval na virtualnim serveru, objevily se ale problemy a ja nejsem vlastnik (nemuzu je resit), proto hledam misto, kam se prestehovat.

Me pozadavky:
- PHP5
- MySQL
- mod_rewrite, primy pristup k .htaccess, ne pres nejake hloupe rozhrani
- s tim souvisi i to, ze casto zakladam subdomeny (pak je treba po chvili mazu) a dosud mam v korenovem adresari v .htaccess par prepisovacich pravidel, ktere umoznuji, ze jakykoli adresar v tomto korenu je subdomenou. Toto bych rad pouzival i v budoucim hostingu.
- 5 - 10GB mista na disku
- 5 domen na hosting (ne aliasy). Mam jeden hlavni web, pak mam ale 2 dalsi domeny/weby, ktere jsou vlastne jen vizitkou - staticke stranky (me_prijmeni.cz, prijmeni_me_pritelkyne.cz) a pochopitelne se mi nechce za takove vizitky platit horentni sumy, ktere si hostingove firmy uctuji za dalsi spravovane domeny.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Dobrý den,

myslím, že by se Vám mohla zamlouvat naše nabídka, vizte http://www.flyweb.cz/zakladni-tarify. PHP 5 i MySQL (4.1 i 5) máme, mod_rewrite je k dipozici, přístup k .htaccess přímý, vytváření domén III. řádu vytvořením adresáře si můžete zapnout v administraci a 5 a více GB je u každého z našich placených základních tarifů.

Podle toho, jak věci popisujete, bych Vám nabídl tarif Pioneer za 50,- Kč měsíčně, resp. 540,- Kč ročně pro Vaši hlavní doménu. "Vizitkové" domény pak můžete umístit na bezplatný tarif Mini.

Protože uvádíte, že chcete umístit domén 5, ale zmiňujete jen tři, nevím, zda i zbývající dvě mají být vizitkové.
Eddie0
Profil
Dobry den,

tech 5 je proste jen jako rezerva, kdybych chtel nejakou pridat, coz se muze stat ...

Ty vizitkove weby bych na Mini nerad umistoval z duvodu, ze treba se nekdy rozhodnu tam pridat treba fotogalerii nebo ja nevim co - nerad se citim takto svazany.

Chtel jsem jen podotknout, ze tyto weby jsou totalne bez zateze s navstevnosti radove jednotek navstev denne (mozna i tydne) a naprosto minimalnimi vypocetnimi naroky. A pro takove pouziti se mi zda hodne zbytecne vrazet penize do vyssiho tarifu, ktery stejne nevyuziji.

Jinak se mi nabidka na vasem webu zamlouva a zda se, ze jste duveryhodna spolecnost. Nebylo by mozne vzit jako zaklad nektery ze zakladnich tarifu a pak za nejaky peniz navic ziskat moznost mit vice domen (zatim mam jen ty tri, rad bych mel ale moznost do budoucna [opet za nejaky ten peniz navic] pridat dalsi).
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Děkuji za důvěru.

Souhlasím, že pro popisované potřeby nemá smysl platit hosting pro pět kompletních webů, jen jsem nevěděl, že je v úvaze i případné rozšíření.

Z naší strany není s individuální úpravou tarifů zásadní problém, takže pokud budete mít zájem o náš hosting, napište nám prosím email (flyweb -zavináč- flyweb -tečka- cz). V úvodu prosím oslovte přímo mě, aby se při třídění dostal ke mně, a já pro Vás připravím konkrétní nabídku.

0