Autor Zpráva
nevímsirady
Profil *
Máte někdo zkušenosti sopensourcehosting.cz? Dopuručili by ste mi je? Díky
Bubák
Profil
Dopuručili by ste mi je?
Nemůžu nikoho doporučit, když neznám tvoje požadavky.
Chamurappi
Profil
Reaguji na nevímsirady:
Nedoporučili. Cokoliv, co smrdí Banánem, si zaslouží opovržení za nekalé praktiky.
Mastodont
Profil
nevímsirady
Viz Chamurappi, vůbec bych o tom neuvažoval. Stejně jako se auta nekupují v AAA, tak se weby nedávají na Banán.
nevímsirady
Profil
OK, Rád bych Vás požádal, doporučte mi hosting? Velikost cca 500MB, databáze MySQL, podpora PHP5, cena do 1000Kč/rok, free traffic, měl by zde bez problémů běžet wordpress či drupal.
Mastodont
Profil
nevímsirady
Drupal má své diskusní fórum na drupal.cz a pokud vím, tak tam přehled hostingů pro Drupaal je.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
nevímsirady

můžete se podívat na naši nabídku základních tarifů, mohl by se Vám líbit tarif Pioneer - má všechno, co jste napsal, že potřebujete, a ročně přijde na 642,- Kč včetně DPH (při ročním platebním období, při kratším to vyjde na 714,- Kč i s daní). V obou případech se ale do té tisícikoruny vejdete i s poplatkem za doménu.

S Drupalem ani Wordpressem jsme nikdy žádné výraznější potíže neřešili, ale případně u nás funguje 14 dní provozu na zkoušku.
ninja
Profil
nevímsirady: vase pozadavky splni prakticky kazdy hosting. Tudiz bych se zameril na administracni system hostingu a hlavne na technickou podporu (rychlost a kvalitu).
hosting51
Profil
Dobrý den,

pro Drupal je možno využít náš hostingový balíček Na rozjezd v ceně 99,- Kč / měsíc s 1 000 MB prostoru, 5 FTP účtů a 5 subdomén, neomezený přenos dat. Pokud nás kontaktujte na e-mail info@hosting51.cz s odkazem na tuto naši nabídku, poskytneme Vám k hostingu registraci CZ domény nebo její prodloužení zdarma. Poskytujeme 30 dní na nezávazné vyzkoušení hostingových služeb. Hosting zřídíme ihned po objednání do 1 minuty - fakturu za služby můžete uhradit do 30 dnů, budete-li spokojen. Pokud ne, nic nezaplatíte a hosting se automaticky po 30 dnech zruší. Více informací o tarifu Na rozjezd (vhodný pro Drupal) na adrese http://www.hosting51.cz/hosting/hostingove-balicky.

Ondřej Bělohlávek
Hosting 51

0