Autor Zpráva
PaR
Profil
Asi před měsícem jsem si zaplatil hosting na G-hostingu. Hlavním důvodem byla přítomnost postgresu a svn. Když jsem chtěl hosting začít používat, zjistil jsem že jak u postgresu, tak u svn není přítomná administrace. (Má ji někdo dodělat). Po menších průtazích (asi 6 hodin) mě byla adminem (Jan Horák) založena jedna databáze na postgresu a příslíbeno řešení svn-ka. Od té doby jsem nedostal na žádný z mých mailů odpověd. Zkoušel jsem helpDesk, i dva jiné maily. Zkoušel jem i ICQ a jabber. Jediný co mi před několika dny přišlo byl nějaký mail o změně PHP se spoustou reklamních žvástů. Takže maily asi chodí. Před 10 dny jsem začal opakovaně žádat o založení další databáze na postgresu. Vše v rámci slušnosti. Zase bez odpovědi.

První co bych chtěl je varovat před tímto hostingem a zeptat se kam toto varování ještě napsat, aby bylo co nejvíce vidět.-) Za druhé bych se chtěl zeptat je-li nejáký způsob jak si vynutit služby na který mám nárok jinak než soudně. Kvůli 1000kč se soudit opravdu nebudu.-) Za třetí, nevíte o nějakém použitelném hostingu s postgresem (s pgplsql), svn vítáno?
PaR
Profil
Tak ve 12:35 mi odpověděli na ICQ že mám 5 dalších db (víc než jsem čekal). Asi měli od 11:00 delší přestávku na oběd. Aspon budu moc o víkendu něco testnout.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
PaR
Vyřešili Váš problém s využitím predikce budoucích potřeb :-)

A nám všude tvrdili, že křišťálové koule jsou vyprodané...
warman
Profil
ale i tak... to ze si clovek nemuze zalozit postgres ci svn, tak moc nesvedci o kvalitach
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
PaR
Nechte si vratit penize a prejdete k jinemu hosterovi.
zimmi
Profil
To skoro ani nezní jako G-Hosting, sám u nich jsem už skoro dva roky a podpora je takřka okamžitá.

0