Autor Zpráva
Nith
Profil *
Tak jsem svůj výběr hostingů zúžil na dva, sem celkem přesvědčen že jeden z těchto si vyberu a budu na něm hostovat své stránky, nicméně budu rád za vaše názory. Takže kdo z koho? Český hosting x Super hosting.

Linky: http://www.cesky-hosting.cz/
http://superhosting.cz/


Ocením zejména kritiku na oba hostingy, jejich kladné věci znám, takže pokud znáte na ně nějakou špínu či neseriozní jednání, sem stim!!! Aneb který je lepší???

Díky
ronnie
Profil
Mám zkušenosti s českým-hostingem, vřele doporučuji;)
Džugašvili
Profil *
cesky-hosting.cz je určitě lepší
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Myslím, že tyto odpovědi nejsou to co chtěl Nith slyšet.

Nějaké špína na Český hosting by mě osobně také zajímala :) Rozhodně budu ale radši když žádná nebude a budeme mít jen spokojené klienty.
Džugašvili
Profil *
Ono, sehnat špínu na český hosting bude trochu problém protože zatím máte celkem spokojenou klientelu - teda spokojenou se službami technické podpory. Horší to máte prý s dostupností služeb.
mat
Profil
Džugašvili

když řekneš a, řekni i bé - jakých služeb, kdo říkal, kdy? Já u Kloubkova hostingu mám dva projekty, jeden s online administrací (shop) a nevím, že by někdy nebylo něco dostupné...
Džugašvili
Profil *
No, jednak znám pár lidí, tedy i majitelů domén a taky usuzuji dle mnžství zázanmů v sekci výpadky-odstávky. Je to věc názoru
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Ony se odstávky mohou jevit jako časté, ale podle našich zkušeností je to naprosto normální. Co se týče plánovaných odstávek, které souvisejí s nějakou změnou nastavení služeb, updaty atd., tak ty se dělají tak často, jak je to nutné. Z odstávek je patrné, že trvají maximálně v řádu minut a to vždy v nočních hodinách, pokud nejde o akutní problém.

Co se týče výpadků, tak ty nejsou většinou způsobené naší vinou a jejich délku se samozřejmě snažíme minimalizovat. Pokud je problém na straně serverhousingu, tak tam nám opravdu nezbývá než čekat až to napraví. Rozhodně děláme vše proto, aby bylo výpadků co nejméně, ať už se jedná o přesun do racku, který by měl tyto výpadky minimalizovat, nebo nákup kvalitního HW.

Při množství klientů, o které se staráme, je naprosto normální, že se najdou nespokojení zákazníci. Tomu se vyvarovat prostě není možné. Veškeré výhrady se snažíme vždy řešit ke spokojenosti klienta.

Kromě toho, který hosting nemá výpadky? Já osobně žádný neznám. My o každím výpadku informujeme naše klienty, odstávky a změny se snažíme hlásit v dostatečném předstihu. Protože se s těmito informacemi u jiných hostingů nesetkáte v takové míře, může to působit pro některé klienty stejně jako na vás.
Džugašvili
Profil *
to Matěj Kloubek:
Máte pravdu, asi je to tím že většina hostingů své výpadky zamlčuje a člověk některé výpady sám od sebe nezaznaměná. Proto se Vám tedy omlouvám¨.
Nith
Profil *
2 Matěj Kloubek

máš ICQ?
Anonymní
Profil *
s chutí jsem si přečetl ten přesun do racku a taky mě potěšil předposlední obrázek.
Mám jen skromný dotaz, co je tak drahého na:
"Zanesení prezentace do 20 katalogů ČR a SR 3000,- Kč"

Před 2ma lety byla v na vlastní oči, nebo tak něco, reportáž o středoškolákovi, kterej provozuje vlastní superhosting, není to on?
Nith
Profil *

Před 2ma lety byla v na vlastní oči, nebo tak něco, reportáž o středoškolákovi, kterej provozuje vlastní superhosting, není to on?


Myslim že jo, já sem o něm četl něco v květech ale asi to bude on, ale takovýhle lidí i když by se to nemuselo zdá je mnohem víc...
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Před 2ma lety byla v na vlastní oči, nebo tak něco, reportáž o středoškolákovi, kterej provozuje vlastní superhosting, není to on?
Mohu vědět o čem se tu bavíte? Pochopil jsem, že o Cendrovi, ale uniká mi souvislot.

ICQ mám, najdeš ho v kontaktech.

"Zanesení prezentace do 20 katalogů ČR a SR 3000,- Kč"
Cena je za vytvoření (případně úpravy) textů a za zanesení do katalogů. Někomu to může přijít dost, ale není to práce na půl hodiny.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0