Autor Zpráva
vasam
Profil
Zdravím,
hledám velmi levný hosting s registrací domény II. řádu, případně free hosting bez reklamy (pokud takový existuje ;)). Nemám vysoké nároky :). Stáčí mi alespoň 100 mb prostoru, PHP 5 + MySQL. Hlavně nechci reklamu ;)

Předem díky za odpovědi.
tiso
Profil
vasam - ak hladáš, tak hľadaj a nepýtaj sa v diskusii...
vasam
Profil
tiso: hledám, hledám... zatím jsem na nic kloudného nenarazil :(
tiso
Profil
vasam - a takéto google.com?q=Nejlevnější hosting poznáš?
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
tiso
toto uz tu hledalo mnoho lidi, tak co treba zkusit si projit diskze zpetne?
Co znamena levny hosting? Za 10 mesicne, 100 mesicne?

Jeste dotaz, mas mobil, kouris, chodis na pivo? Kolik za toto utratis, ze se snazis najit neco free, kdyz se za pomerne maly peniz da poridit dobry hosting? Pokud jsi student, tak to zkus u armina, ma studentsky hosting.
vasam
Profil
Michal666: jsem student/vozíčkář, takže většinu toho, cos tu vyjmenoval, jaksi praktikovat nemůžu...
BTW: Povedlo se mi nakonec najít levný hosting kapusta.cz, ovšem nevím jak spolehlivý (zatím hledám nějaké kladné názory všude možně)
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
vasam
Zkus si vyhledat kapuista zde na diskuzi.
Pokud jsi student, tak se skutecne vyplati armin.sk, navic jsou zde na nej velmi pozitivni doporuceni.
Nox
Profil
Některé tarify mají velmi levné, zkušenost s nimi ale nemám
http://www.gigaserver.cz/hosting-a-domeny/nabidka-webhostingu/
vydrus
Profil
vasam
Hostuji u Gigaserveru, mám tarif PRAKTIK. Za hosting i doménu zaplatím ročně asi 330 Kč.

Samozřejmě záleží na ceně domény.
vasam
Profil
Nakonec jsem se rozhodl pro kapusta.cz. Malá cena, dobré služby a ochotná podpora mluví za vše... ;)
tiso
Profil
vasam dostupnosť hostingov: http://mereni.kyblsoft.cz/
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
tiso
Toto mereni bohuzel leckdy neodpovida realite, neb webhosteri maji vice serveru a i metodika mereni nekdy funguje prapodivne. Mame zkusenost s tim, ze kyblsoft nameril vypadek na serveru, ktery zadny vypadek nemel a opacne.
Ghosting
Profil
Michal666
Pokud chceš studentský tarif u armina, tak ani študák nemusíš být. Jen nesmíš mít stránky pro ziskové účely.
warman
Profil
ghosting: prvni veta:
Webhostingový tarif ARMIN Student je zvýhodnený tarif určený iba pre študentov a žiakov, ktorí budú prevádzkovať na svojom webe výhradne iba neziskové projekty.
armin
Hosting armin.sk
Profil
warman: To je sice pravda, ale nakolik se status studenta nijak neověřuje, tak tato věta ztrácí trochu význam význam. Je to tam jen proto, aby nabízený tarif nečerpal člověk ve věku 40 let s měsíčním příjmem x desítek tisíc a pod. Prostě zvýhodněný tarif pro osoby výdělečně nečinné, osoby které to budou čerpat na osobní prezentaci. Každopádně se připravují zbrusu nové tarify a podmínky a určite se máte všichni na co těšit ;)

0