Autor Zpráva
Oldřich
Profil *
Máte prosím někdo nějaké zkušenosti s hostingem od Dobré společnosti?

Díky
gorge_No1
Profil
Rozumí tomu někdo?

"Uživatel se zavazuje, že nebude uplatňovat nároky na náhradu škody, na náhradu nákladů a výdajů, kterou způsobila DobráSpolečnost, jako důsledek neplnění povinností a záruk uživatele, k jejichž respektování se zavázal přijetím těchto všeobecných podmínek. "


"Rádi bycho též uvedli, že jméno "Dobrá společnost" není obchodní jméno. Počítáme však s tím, že v budoucnosti bude existovat Dobrá společnost s.r.o. Nyní se ale jedná o aktivitu několika lidí, kteří se vzájemně podílí na bezchybném provozu našich serverů, fakturace, registrace domén, kontaktu se zákazníky a na dalších činnostech, které jsou nutné pro provoz webhostingu a webdesignu. "
Džugašvili
Profil *
No, to že je to zatím jen spolek už je tam publikováno asi tak rok.
Já taky nemůžu přesně pochopit ty jejich smluvní podmínky, ale zjednodušeně bych řekl asi jen tohle:
Oni se zříkají odpovědnosti za ušlý ziska a odpovědnosti za bezpečnost tvých dat.
DoubleThink
Profil *
Dobrá společnost, která vlastně není společnost. Placený hosting bez jakýchkoliv záruk a odpovědnosti ze strany provozovatele.

Nevím - ceny nejsou o tolik nižší oproti konkurenci aby se to dalo zkousnout.
Ivorius
Profil
Domnívám se, že se nemohou jen tak zřeknout své odpovědnosti v prohlášení. Je to jako v obchodech kde je napsáno ZA ODLOŽENÉ VĚCI NERUČÍME, což je hloupost, protože je-li tam prostor na odložení, tak za ty věci odpovídají.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
Osobně znám lidi, kteří za Dobrou společností stojí. Nejsou to podvodníci a své práci rozumí. Nadruhou stranu jsem nikdy jejich služby nevyužil, takže jejich hosting nemohu ani doporučit ani pomluvit. Co pro ně hraje je fakt, že nehostují tisíce domén a proto může být jejich služba dobrá a dostupná.
gorge_No1
Profil
myslím, že hostování tisíců domén neznamená to, že je služba špatná a nedostupná a samozřejmě je to i naopak. jen se mi ty jejich podmínky nějak nelíbí... toť vše
Anonymní
Profil *
hostování málo domén pro mě znamená podezření že budou drahý aby pokryli náklady nebo musej snižovat náklady nekvalitními službami či hardwarem. Takový ten "individuální přístup" musí taky někdo zaplatit, představte si že každému v supermarketu přidělej pohlednou "nákupní asistentku", která vás provede obchodem a vybere nejlepší zboží...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0