Autor Zpráva
george
Profil
Zdravím,

dostal jsem se do patové situace, mám zákazníka a tento zákazník má doménu končící v .de , navrhl jsem bez předchozích zkušeností webhosting Station, jako řešení, protože jsem na něm měl již dříve prezentace. Bohužel .de nepatří mezi jejich nabídku a tak chci pouze změnit DNS záznamy na nové, aby URL fungovala na nových serverech.

Původní webhosting stále žádám o převod a ten nový mi stále píše, že převod lze udělat, zatímco starý mi stále ukazuje výpis.

Problém jsem řešil 2x a už mě to vytáčí natolik, že plánuji přenechat novou prezentaci zákazníkovi a vykašlat se na vše, dokud vložil peníze "pouze" do webhostingu.

Poradili byste mi jak přinutit původní a nový webhosting pohnout zadkem (S odpuštěním se to vleče měsíc)?
keeehi
Profil
Já bych teda změnu DNS nehledal u webhostingů, ale u poskytovatele domény.
george
Profil
To ano, ale já přístup ani oprávnění komunikovat s poskytovatelem domény nemám a tudíž musím komunikovat se starým webhostingem.
jirifogl
Hosting flyweb.cz
Profil
Nevím z hlavy, jak se věci mají přesně u domén .de, ale obvykle lze zadat požadavek na změnu DNS serverů s tím, že potvrzení se provádí následně přes email registrovaného vlastníka, vlastník pak klikne na URL v mailu a starý webhosting není v celém procesu potřeba vůbec komunikovat. Počítám, že procesy změn mají .de domény upravené podobně - minimálně v té eliminaci subjektu, který může mít zájem na neuskutečnění změn.

Vaše doména je registrovaná přes Forpsi, pokud tedy s věcí z nějakého důvodu nedokáže pohnout Station, zkuste se zeptat tam, jak to přesně s .de doménami je.
Jan Horak
Hosting g-hosting.cz
Profil
.de domena ma striktni predpisy na DNS. Pokud DNS neobsahuje zaznamy tak jak ma ( viz zonecheck ) DNS proste nezmeni. Neudela to ani stary ani novy hosting, ani stavajici registrator ani DENIC. Je nutne aby novy hosting opravil zaznamy ve svych DNS tak aby prosel ten test na zonecheck.denic.de
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Jan Horak
Oni myslim dokonce pozaduji, aby kazdy ze zadanych DNS serveru byly z jineho IP poolu, jinak zmenu neprovedou.
Jan Horak
Hosting g-hosting.cz
Profil
Michal666
jj, to mimo jine take :)

0