Autor Zpráva
Pavel Batko
Profil
Ahoj,
aktuálně si vybírám z "unlimited" webhostingu v zahraničí. Kdo už z nich vybíral, tak mi jistě dá za pravdu, že je opravdu z čeho vybírat. Já osobně mám výběr jednoduchý v tom, že bych chtěl webhosting, který má slušnou latenci do Česka. Weby budou česko-anglické a možnost mít na jeden hosting hodně domén mi ušetří spoustu peněz.

Jeden z webů jede na Drupalu s WYSIWYG editorem a díky tomu opravdu potřebuji dobré zpoždění, protože velké zpoždění zapříčiní, že se WYSIWYG editor bude načítat nepřiměřeně dlouho. Mohu tedy rovnou zapomenout na nejznámější Hostmonster.com, u kterého jsem si z mnoha zdrojů potvrdil, že je příliš pomalý.

Pečlivým hledáním na českých fórech a blozích jsem dospěl k názoru, že co se týče zpoždění, jsou na tom nejlépe Hostgator.com a Hostican.com. Můžete mi prosím jeden z nich doporučit? Nebo máte dobré zkušenosti s jiným, který má i dobrou latenci?

Ze služeb webhostingu potřebuji standard - co nejnovější verzi PHP a MySQL a líbila by se mi možnost uploadovat zkomprimovaný archív, který posléze rozbalím, na což by bylo vhodné SSH.

Předem mnohokrát děkuji za každou radu.

Pavel Batko

EDIT: nad hostgator už nepřemýšlím, nemožnost mít vlastní DNS a nemožnost vlastního php.ini mě dokonale odrazuje
Jindřich Radič
Profil
Ahoj,
mrkni na www.probody.cz. Hostuji v U.S.A. a nemohu si to vynachválit!
V patičce je link na mého webhostera.
Jindřich Radič
Profil
Ještě doplním, že máš na výběr z Plesku nebo Cpanelu. Pokud jim napíšeš, že chceš celý web přenést od jiného providera, tak si myslím, že ho bez problémů přenesou.
Pokud budeš potřebovat další info, tak mi napiš přes formulář na probody.
Pavel Batko
Profil
Ahoj,
děkuji, ale Go Daddy nechci. Je u nich 1000 mailových adres, ale jen k jediné doméně. Za email u dalších domén si musíš doplatit. To bych mnohem raději šel do Hostmonster, kteří mají lepší služby a latence a rychlost stahování vyjde nastejno...
Jindřich Radič
Profil
Ahoj,
já nejsem u GoDaddy... Od nich mám pouze SSL certificate... Já jsem u EBH...

0