Autor Zpráva
mckapco
Profil
Ktora domena sa Vam najviac paci pre hostingovu spolocnost? Napiste svoj nazor, vyberam si jednu z tychto. O par dni Vam dam vediet, na ktorej adrese mozete najst moj hosting.

DOMENY:
webservice.sk, webstart.sk, mojastranka.sk, prohosting.sk, slovakhosting.sk, webexpert.sk, megahosting.sk, primahosting.sk, edomeny.sk, najweb.sk, euweb.sk, interhosting.sk, profiweb.sk, centrumdomen.sk, ehost.sk a nejake dalsie.

Dakujem!
Dero
Profil
Hlasuji pro "nejaké dalšie".
Meleme
Profil
1. primahosting.sk
2. webstart.sk
3. profiweb.sk
Falco
Profil
Mě zaujal slovakhosting.sk.
mckapco, ale záleží na tom, jestli jsou volné.
mckapco
Profil
slovakhosting.sk je aj moje zeliezko v ohni. Volne su. piste mi co sa Vam paci..dakujem!
Charlie
Profil
~ prohosting.sk
~ megahosting.sk

Pokud je to hosting a nekdo bude v Google nebo v jinych vyhledavacich hledat "hosting", tak se pro tento ucel urcite hodi domena s "hosting".
Anonymní
Profil *
z tohoto výběru bych dal slovakhosting.sk. Takové ty honosné názvy (super,extra,mega...) jsou moc zavazující a většinou pak výsledek není nic moc. Osobně bych zvolil nějaký úplně jiný název, který se dobře pamatuje, navíc při dnešní konkurenci nevím jestli se lidé rozhodují právě podle vyhledávačů.
Charlie
Profil
Domena je soucasti reklamy. Podle me je dobry reklamni tah, aby obsahovala slova jako mega, giga, super, ultra...
Anonymní
Profil *
nojo, jenže když náhodou něco nepůjde jak má (a že se to občas stává), tak to bude akorát tak pro smích.
Ukázkou jeden neurčitý výrok: "Hele, prej super, dyť za takovej servis by se měli stydět a tyhle ceny teda super nejsou, jestli je to takhle se vším..."
Chápu že dítě si v krámě raději vybere bonbón, kterej je "super", ale webdesignéři snad nejsou děti (aspoň v tom negativním smyslu).
Charlie
Profil
Webdesigneri nejsou deti, ale zakaznici ano. Reklama je pro ne vse.
mckapco
Profil
domena bude pravdepodobne www.mediahost.sk
co na nu vravite?
mat
Profil
mckapco

doména vypadá dobře, i její grafické ztvárnění, vypadá to, že to fakt myslíš s podnikáním vážně - připrav se ale na jedno: arogantnost bank, bordel ve státní správě atd. Ale to jistě neříkám žádné novinky, že...
Liam Vokovic
Profil *
no mozna to na slovensku (s pravicou liberlani vladou) nebude takovy bordel jako cesky Grossuv StB socializmus....je to tezke pripustit ale oni nas nepredhaneji, uz nas predehnali....

vzkaz pro mediahost.sk, mozna si dej pozor na drobnosti jako vynechana definice pouziteho kodovani cestiny/slovenstiny v tagu <head> bez toho budes mit rozsypane znaky a je to dost amaterska chybka...
Anonymní
Profil *
Doufám že Vám neušlo, že Gross už není premiér :-) není to o vládě, ale o lidech.
mckapco
Profil
dakujem, ja som tam iba hodil kusok kodu, kodovanie slovenciny, ano vsetko napravim. Mam toho trosku viac. S hostingom to myslim vazne, bojim sa iba fakturovania, musim zohnat dobru uctovnicku.

Najviac ma trapi cesky trh, kde ak by som chcel predavat v CZK, tak by to pre mna nebola prechadzka ruzovou zahradou. stat sa platcom DPH je vyhoda pre firmy, ale papierovanie pre mna...ach jaj, este k tomu ten bordel vsade...ach jaj..

V SKK na slovensky ucet to asi nie je moc dobre pre Vas cechov, ze?

P.S. Inak chcem byt stale online, hlavne pre technicku podporu a bude asi nevyhnutne kupit si PDA. Mate nejake skusenosti, vedeli by ste mi nejaky typ odporucit?
Dakujem!
habendorf
Profil
V SKK na slovensky ucet to asi nie je moc dobre pre Vas cechov, ze?
Ne, to skutečně ne. Ale klidně si můžeš zřídit účet v CZK, to není problém (a úplně ideálně v ČR, pak nebude veden jako devizový).

stat sa platcom DPH je vyhoda pre firmy
Pokud by hlavní segment pro tebe byla ČR, bude to pro tebe velice výhodné být plátcem DPH. Protože poskytuješ služby a vývoz služeb do zahraničí (možná jen EU, nevím) je osvobozen od DPH. Takže za služby klientům v ČR nezaplatíš na DPH ani halíř a veškerou DPH na vstupu (z toho co si nakoupíš) si budeš nárokovat zpět. Vím o čem mluvím, děláme SW i pro klienty v SRN.

vedeli by ste mi nejaky typ odporucit
http://www.palm.com/us/products/handhelds/tungsten-t5/
mckapco
Profil
habendorf
Dnes ked vstanem, tak som dohodnuty s jednym odbornikom na tieto papierovacky. Musim sa dobre informovat. Ak by som mal nejaky problem a kedze uz mate s tym skusenosti mohol by som sa ozvat? Ak ano, nechajte mi nejaky kontakt. diky

PDA - preco PALM? co tento
http://www.hpmarket.sk/store/configuration/configurations.aspx?fldPage =1&ccode=hand#2
habendorf
Profil
mckapco:
mohol by som sa ozvat? Ak ano, nechajte mi nejaky kontakt
Ozvi se tady, ať z toho něco mají i ostatní.

PDA - preco PALM?
1) Protože jsi se ptal Mate nejake skusenosti ... ? a já mám zkušenosti s Palmem.
2) Protože moc něvěřím tomu Microsoft Windows Mobile 2003 SE
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0