Autor Zpráva
flying gentleman
Profil
no, zrovna jsem se dival na netu na nejakej placenej hosting aspon s tema 500mb a mysql php samozrejmosti. vsechno je tak kolem tech 150-200kc/mesicne, ale na www.profitux.cz je to 50/mesicne a to jeste pisou neomezeny datovy prostor a neomezeny pocet mysql db.
ja jsem chudy študent, takže pro mě by to bylo ideální, ale zase si říkám, že prostě 50kč/měsíc je až moc málo na to, co nabízí.
tak bych chtěl slyšet váš názor, popřípadě někoho, kdo tam má web a ví o nich něco víc.
zatím s tím placeným hostingem nespěchám, ale přece jenom je dobrý sehnat nějaký informace předem a vědět, do čeho jít a do čeho ne.
tak pls pls pište co o tom víte nebo si myslíte.
Meleme
Profil
taky bych tomu nevěřil...
Zkus intehosting, chtěl jsem u nich hostovat, ale pak jsem se rozhodl, že stačí nějaký freeweb. Tady máš jejich tarify http://www.interhosting.cz/detail.asp
flying gentleman
Profil
uz jsem se dival, nevim nevim, vic se mi libil onebit.cz nebo cesky-hosting.cz
lumpik
Profil *
Já se taky po něčem levnějším pídím a jako horké favority mám tyhle:
www.savana.cz
www.inethosting.cz

Profitux jsem taky zvažoval, ale myslím, že ti nezaříděj doménu.
Tu si musíš zaregistrovat zvlášť. Já se v tomhle moc nevyznám takže napoprvé ocením když to za mě někdo vyřídí.
Mrkni do sekce Webhosting/Placený hosting/odstavec "Registrace domén..."
gorge_No1
Profil
mně jako nejlepší s dobrýma podmínkama vychází: http://www.inethosting.cz
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
O inethostingu se tu již mluvilo. Osobně, jako člověk z oboru, si nedokážu představit jak investuje a plánuje společnost, když za své služby dostává 13,- měsíčně (jejich program za tuto cenu je myslím pro většinu zcela dostačující).

Připadá mi to jako střemhlavý pád do problémů, pokud nejsou schopni hosting dotovat z jiných služeb a nemají nějaké jiné plány do budoucna. I kdyby jej dotovali, nechápu jejich záměr provozovat něco, co pouze polyká peníze z toho co jim vydělává.
Saix
Profil *
koukam ze mate strach z profituxu... osobne nevim jak dlouho dokazi udrzet stavajici cenu a stavajici parametry (hlavne prostor), kdyz se o nej strhne vetsi zajem... timhle konstatovanim tady sam sobe mozna skodim :) ale profitux si to vazne zaslouzi... ze zacatku sice meli obcasne problemy (obcasne nekolika minutove vypadky) ale fakt je ze se stale zlepsuji... osobne jsem za posledni 2 mesice zaznamenal snad jeden 10minutovy vypadek... v soucasne dobe treba rekonstruuji administraci takze nektere veci (vytvoreni subdomeny, zalozeni mejlu...) musite provest pouze pres mejlovou zadost... nemuzu zjistit jake zajimave weby hostuji ale nektere si nechavaji dobrovolne (vcetne me :)) reklamu na webu takze se to pozna... takze vim o tom svem (http://www.sga-project.com), potom http://www.titulkykserialum.net nebo http://www.smallville-cz.com... doufam ze to nekdo nepochopi jako reklamu ;) ...jo a co se domeny tyce... tu si skutecne musite zaregistrovat sami, ale neni nic sloziteho a ceny ne-narodnich domen se pohybuji radove okolo 200 korun na rok... (forpsi.cz)...

ted jsem si uvedomil ze sem nepouzil diakritiku a tady je dobrym zvykem ji pouzivat... omlouvam se (opravovat uz to opravdu nebudu)
gorge_No1
Profil
Matěj Kloubek: se omlouvám, ale neznám vaši firmu, ve které poskytujete služby. jsem v této věci laik a prostě jsem si prostudoval podmínky webhostingů a tyhle podmínky se mi zdály nejvíc vyhovující. taky jsem koukal na cenu a je pravda, že je nízká, ale bohužel nemůžu, protože neznám náklady-nutný zisk v této oblasti, zjistit, co je ještě normální a co je dotovaná cena.
nemám firemní stránky, ale soukromé a v současné době hostuji na hostingu, kterého název je tady hvězdičkovaný, takže tato zkušenost mi stačila a už jsem celkem zoufalý najít "normální" i když ne drahý hosting.
Matěj Kloubek
Hosting cesky-hosting.cz
Profil
gorge_No1:
Proč se omlouváte :) Vy máte svůj názor a mě nevadí. Nesnažím se (většinou) někoho přetáhnout k nám, pokud nehledá službu, kterou mu můžeme nabídnout. My poskytujeme webhostingovou službu Český hosting a rozhodně si nemyslím, že je drahá. Stále se budou objevovat levnější varianty. Takže si web dejte kam uznáte za vhodné, přejít s ním jinam můžete kdykoli. Je to jen na vás.

Saix:
Nemám z profituxu strach (pokud to bylo na mě). Je to služba, kterých je na českém internetu veliké množství a není jediná, která má menší ceny než my. Stejně jako někomu vyhovují naše služby, tak mohou vyhovovat jiným služby profituxu. Píšu sem co si myslím a co má nějaký smysl. Z osobní zkušenosti vím, že dokud nepotřebujete kupovat nové věci, tak ta služba za tyhle peníze může v poklidu jet, ale až budete muset víc zainvestovat, to se pak špatně hledají peníze, když na službě skoro nic nevyděláváte.
I přesto to nebylo řečeno proti profituxu, protože tohle může být problém všech hodně levných hostingů.
Anonymní
Profil *
zdravim,

hlasím že jsem se úspěšně zaregistroval u inethostingu (jako platící) a všechno funguje jak má, žádný problém, atd. Takže vřele doporučuji. Na ceny jsem se ptal jejich podpory: Pokud se udělá hosting automatizovaně a stará se o jeho funkčnost technická podpora, která stejně sedí kvůli jiným věcem u PC pořád, tak to může být i ziskové při takto levných cenách... Cituji co mi řekla na dotaz jak můžou být tak levní jejich technická podpora...

Jarda
Václav Martinovský
Profil
hlasím že jsem se úspěšně zaregistroval u inethostingu (jako platící) a všechno funguje jak má, žádný problém, atd. Takže vřele doporučuji. Na ceny jsem se ptal jejich podpory: Pokud se udělá hosting automatizovaně a stará se o jeho funkčnost technická podpora, která stejně sedí kvůli jiným věcem u PC pořád, tak to může být i ziskové při takto levných cenách... Cituji co mi řekla na dotaz jak můžou být tak levní jejich technická podpora...

I kdyby mela sluzba 1000 hostingu (coz nehrozi, protoze pak by firma patrila mezi TOP25 ceskych webhosteru), tak pri cene 13Kc/mesic vyberou od zakazniku 13000 mesicne. Tohle postaci tak na zaplaceni konektivity a zeleza pro 2-3 servery (coz je pri danem poctu zakazniku asi tak odpovidajici pocet) a o dalsich nakladech (vyvoj systemu, billing, technicka podpora, administrace, ...) neni ani rec. Natoz o nejakem zisku. Obchodni model je mi tedy ponekud neznamy :).
MiSHAK
Profil *
Pozdě ale přece.
Díval jsem se na jejich stránky a příjdou mi docela profesionální (až na nezapsaneé rozměry obrázků) asi rozšířím jejich řady.
Ohledně ceny mají daleko větší spektrum nabídky a teď dokonce pronajímají i servery cca. za 2000 měsičně.
Smazáno moderátorem
zabiak
Profil
Znám spoustu lidí, které hostují u Profituxu a slyšel jsem od nih vždy jen chválu. Takže sem se knim taky přidal http://www.skodaoctavia.cz/ jsem plně spokojen a navíc mají první měsíc zdarma takže pokud nevěříte tak si to můžene na měsíc zdarma vyskoušet. Takže paráda 50kč je cena naprosto směšná. A registrovat doménu zvládne i naprosté tele taky jsem to d
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0