Autor Zpráva
JakubJankovic
Profil
Ahojte,
Hladam virtualserver na slovensku,
hdd aspon 10gb
procak nejaky slusny. ...
ramka aspon 256 idealne 384
Cena do 16,60eur / 500sk
traffic do six neobmedzeny / 50gb nix staci 20gb zahranicie taktiez staci zopar

poradte daky, dakujem
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
JakubJankovic
Zdravim

A musi to byt VPS na Slovensku? V Cechach je dost poskytovatelu a co vim, tak aspon u nas je trafik na Slovensko pocitan jako do Cech.
Václav Martinovský
Profil
aspon u nas je trafik na Slovensko pocitan jako do Cech

To mi zajima, opravdu to tak je? V tom pripade bych mel zajem, potreboval bych tak 30Mbit do SIXu, samozrejme za cenu jako do NIXu. Jinak na Slovensku je situace s VPS docela zalostna (alespon co ja jsem sondoval pred par mesici), doporucil bych spis kvalitni zahranicni VPS providery v Evrope, kde mate relativne vysoke limity (za pozadovanou cenu Vam snad nekdo tak tech 1000GB mesicne da) a naprosto odlisny komfort sluzeb.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Václav Martinovský: Co já vím, tak spíš je to "obráceně" než co napsal kolega Michal666 - a to tak, že rychlost linky do SIXu je stejná jak do NIXu, akorát data přenesená do SIXu se počítají jako tranzitní. Ale záleží to od housingu, nicméně, není problém zřídit cokoliv, pokud jsou finance. Zadarmo / za směšné částky nelze očekávat neomezený přenos dat a dobrou konektivitu.

Jinak VS je kapitola sama o sobě, taky jsem to nenabízel, nenabízím a nikdy nabízet nebudu.
Václav Martinovský
Profil
Snad mohu o sobe prohlasit, ze o tom taky neco malo vim - ale nabidka kolegy Michala je bezesporu zajimava a pokud tomu tak je, rad mu udelam kseft :)

0