Autor Zpráva
stronghost
Profil
Ahoj, chtěl bych upozornit všechny kolegy, majitele webhostingů v ČR a na Slovensku na osobu jméne Vágner Jiří. Tento člověk ode mně žádal sponzoring doménu a webhosting pro svůj projekt (3D hru). Sliboval reklamu stronghostu atd... No dnes mi napsal toto:

jak mám tu domenu od tebe, tak bych chtěl říct že mi je už kničmeu. Hra se zrušila kvůli náročnosti ale především kvůli týmu. Proto bych se tě zeptal jestli bys mi neudělal domenu your-life bud cz, com, eu. Byla by to hra pro online hru podobné citychat.cz, citychat sem i sám navrhl jen neudělal. Měl bys v tom reklamu pak někde ve městě na billboardu(seš kámoš udělal bych ti to v místnosti kde by se začínalo) a pak bys měl tu reklamu ještě na začátku hry jak by se spoustěla, pak bys byl na webu jako sponzor a tak. Této hře že vyjde můžeš věřit už na ní děláme přes 2 měsíce z grafiky něco máme a programování tak 30%, web bysme chtěli napojit na XML, a hru celkově na xml ale i něco na mysql. Web i hra by měla být v prohlížeči. Měl bys zájem? Myslim že bys měl velkoureklmu když by to vidělo víc jak 100000K lidí

Prostě jednoduše mi oznámil že registrovanou doménu, kterou jsem zaplatil (ano jde o pár korun, ale jde o princip) nechce, protože je neschopný dotáhnout svůj projekt dokonce a chce po mně doménu další. Tomuto člověku jsem dnes napsal doporučený dopis a přiložil fakturu.

Chtěl bych tedy upozornit ostatní kolegy aby dali ruce pryč od tohot člověka.

Petr Láslo, stronghost.cz
armin
Hosting armin.sk
Profil
Co k tomu říct. Špatný odhad na lidi nedělá z dotyčné osoby podvodníka a tebe neomlouvá. Spíš bych ti doporučil pro príště dovést lépe lidi ohodnotit. A pokud mi někdo napíše s překlepy, plave v pojmech, netuší co kde kam proč ukládat a jak celý projekt koncipovat (což by se jako mimochodem docela hodilo u jakéhokoliv projektu), tak to ti musí bouchnout do očí, že s dotyčným nemá cenu jakkoliv kooperovat. Pokud jsi se rozhodl špatně, tak je to jen a jen tvoje chyba.

Já třeba poskytl jen pár projektům podporu (sponzoring zní tak tuctově), jednalo se výhradně o zavedené projekty resp. o organizace s jasným původem. Děti, především namyšlené děti, kterým když slušně člověk odepíše negativní odpověď ohledně jejich požadavky (10 serverů zdarma, letenky do USA, odvoz autem do Londýna na souboj klanů,...), dostane ještě vynadáno do neschopných čur..., tak takovýto odpad společnosti se musí umět infiltrovat. Jiná cesta neexistuje. Jinak přeji hodně úspěchů...
stronghost
Profil
armin
Ano, je to moje chyba. Přesně jak píše, teké přeji hodně úspěchů a děkuji ;-)
Michal666
Hosting web4ce.cz
Profil
Take si ve sponzorovanych vybyrame. Uz jsme take zjistili, ze sponzorovat nejake herni klany nema smysl. Je jich kvanta a jen par by stalo za sponzoring, ale ti to jiz nepotrebuji :-)
stronghost
Profil
Michal666
Plně souhlsím :-)

0