Autor Zpráva
king12345
Profil
Ahoj,

u hostingu bluefile http://www.bluefile.cz/ jsem sesnažil napravit všechny neduhy které jsem neměl rád u českých freeček.
Najdete tam statistiky AWstats, každý den čerstvé zálohy ke stažení, snadné vkládání videa do webu, mail a Soutěž v návštěvnosti webu o super ceny a mnoho dalšího.

Za kritiku a návrhy na nové funkce budu rád.
vynalezce
Profil
registrace neni hned viditelna
pravidla
Pravidlo č. 4
Je zakázáno mít na jedné stránce vícekrát vložen reklamní kód.
????
ta captcha je temer necitelna
Falcon
Profil
(mininamlně 3 znaky)
Čo to je?
Aj keď to nevypadá 2 krát seriozne zaregistroval a zatiaľ som spoojn´( 5 minút tomu bude)
jrm
Profil
Špatně jste opsal kontrolní kód, vraťte se prosím zpět opakujte akci :-D
asi 5x :-( Prostě ho nepřečtu...
A další drobnosti, jako je čeština - povini, čárky před který ap.
king12345
Profil
[#2]díky za feedback. To pravidlo je tam kvuli tomu že pozice v soutěžích se odvíjí od počtu zobrazení reklamního kódu - banneru. Tak aby toho někteří koumáci nezneužvali.

Upravil jsem pozadí captchy, snad to teď bude lepší.

češtinu postupňě opravuji
jrm
Profil
Hláška: Špatně jste vyplnil uživatelské jméno, jméno smí obsahovat pouze písmena vznikla i při zadání "českého" uživatelského jména jíva.
imploder
Profil
king12345
Perl vypadá zajímavě, to zatím žádný český freehosting nemá (pokud vím). Je v plánu i Python?
xHire
Profil
Na titulce v boxu "Co vám můžeme nabídnout?":
- "1000MB místa na účtě" - když slyším/čtu na účtě, tak bych si spíš vybavil "na svém bankovním účtě" ;c) pro webový prostor dost neobvyklý obrat
- "Kompatibilitu serveru" - tak tohle jsem nepochopil - co to znamená? :-D

Jinak máš moc hezky nakročeno, takže ti držím pěsti, ať se daří!
Dranel
Profil
king12345
Nevím, jestli je změť KW v titulku tou správnou cestou... asi bych tam spíš dal nějaký popis ukrývající daná KW. Dále oprav menu tak, aby jednotlivé záložky byly řešeny přes image replacement, aby to při přejíždění myší neproblikávalo. A napadl mě slogan: „Od teď je hosting konečně free“ nebo „Pošlete své stránky tou správnou cestou - blue cestou“ :-)
king12345
Profil
Díky moc za připomínky, v průběhu zítřka vše opravim a nahodím.

Kompatibiliou serveru je myšleno to že tam bez problémů rozběháš jakýkoli CMS, například v nápovědě je dost napsáno o Joomle.

KW poladim. A k tomu sloganu. Určitě je to dobrý nápad, pokud se BF ujme tak chci domovskou stránku překopat a postavit jí na nějakém CMS. Titulní strana kde neni téměř žádný text neni taky z pohledu SEO uplný ideál...

Python by určitě šel, nic zásadního tomu nebrání. Musel bych testnout aby to ustál HW. Jinak to jede na vlastním serveru v čr na páteři. Tedy ne jako nhost a podbné :)

Jinak se registrujte a soutěžte. První kolo končí posledního Května a ted na počátku není konkurence veliká :) Více na http://www.bluefile.cz/soutez
jrm
Profil
Pokus http://jiva.bluefile.cz/ - kdysi jsem to dával na Webzdarma, na bluefile.cz zatím podstatně rychlejší.
warman
Profil
pri registraci: Byla zaznamenána chyba č.1. Na odstranění problému se již pracuje. Pokuste se prosím o registraci později

skoda :) btw. popsat chybu by nebylo od veci, respetkive nepsat tam to č.1, to je takovy divny :D
imploder
Profil
Dranel
„Pošlete své stránky tou správnou cestou - blue cestou“ :-)“
Tak tohle zní jako nějaký nešikovně přeložený slogan zahraničního výrobku. Tobě to dává smysl? Ta cesta bude asi pěkně nechutná, když je "blue" :)
king12345
Profil
Při registraci byl menší problém že jsi vytvářel účet co má velký písmeno v URL, už jsem to ošetřil, aby to vyplivlo chybu hned při odeslání formuláře.

Neříkám že ten slogan hned použiju, ale beru to jako dobrej typ pro redesign webu a budování Corporate identity :)

Jinak jrm vede v soutěži, vypadá to že 2gb kingston pojede za nim :)
Pan X
Profil
king12345

mě též - Byla zaznamenána chyba č.1. Na odstranění problému se již pracuje. Pokuste se prosím o registraci později ale nepoužil jsem velké písmeno v URL

Co teda dělám špatně
Bubák
Profil
To pravidlo je tam kvuli tomu že pozice v soutěžích se odvíjí od počtu zobrazení reklamního kódu - banneru. Tak aby toho někteří koumáci nezneužvali.
Spustím prohlížeč Opera, otevřu stránku, zvolím Načítat v intervalu > Vlastní > 1 sekund a nechám běžet v tabu na pozadí. Máš to ošetřeno i proti takovám koumákům? a to nemluvím o koumácích s autosurfy.

na stránce Registrace je Souhlasím s registračními podmínkami.
Četl je někdo? A k čemu jsou Pravidla, když s nimi není vyžadován souhlas?

Systém sám zajistí výměnu kódu < -- reklama_bf -- > za patřičný reklamní prvek. Nemusíte tedy vkládat žádný složitý Javascript tak jako je tomu na ostatních portálech...
Dva největší freehostingové servery nevyžadují vložení žádného reklamního kódu uživatelem. Jeden z nich umožňuje vložení obdobně jednoduchéch reklamního kódu uživatelem, pokud uživatel není spokojen v výchozím umísťěním reklamy v (X)HTML kódu. Chtělo by to uživatelům zjednodušit.

Edit: doplnil jdem odkaz na stránku Registrace.
king12345
Profil
Proti tomu když si nastavíš v Opeře automatickej reload neni obrana, mohl bych sice logovat parametry prohlížeče a potom to nějakym zůsobem filtrovat, ale je to nutný zlo. Autosurf neinterperetuje Javascript. Pokud na to přijdu tak bez upozornění mažu samozřejmě. :)
Automaticky hodit reklamní kód do html vkládat nechci, zažil jse to na WZ a vim že je to prasárna... Stačí mi když monitoruju soubory kde kod neni a potom si to ručně zkontroluju.

Můžete mi sem psát domény kde došlo k problému ? V logu jsem našel problém s budry.bluefile, tam by to mělo bejt v pořádku. a užeš se znovu regnout

Díky za trpělivost :)
Pan X
Profil
king12345

pardon, opravdu se jedná o budry.bluefile.cz

tak jsem to skusil a azse chyba, tentokrát č. 2

Byla zaznamenána chyba č.2. Na odstranění problému se již pracuje. Pokuste se prosím o registraci později
warman
Profil
jinak, tady vidim malou chybicku :)

3. Cena : 20 Mb prostoru navíc Ten kdo se se svým webem umístí na druhém místě dostane 20MB prostoru natrvalo ke svému účtu navíc.


Proc je to 3. cena, kdyz dostane 20Mb(Mb nebo MB?) ten co se umisti na druhem miste :)
inclu123
Profil
jak se v tom spoušrí redakční systém?
Bubák
Profil
"http://www.bluefile.cz/hosting"
Po registaci si můžete pár kliknutím myši nainstalovat redakční systém Jommla! nebo Drupal.
Ale zda je to pravda, nevím, neregistroval jsem se.
warman
Profil
Je tam možnost drupal, joomla1 a joomla1.5... Drupal nefunguje :) joomla1.5 je nainstalovana na linux.bluefile.cz. Není to 2 klikama, na FTP se nakopírují pouze soubory, instalace probíhá jinak klasicky joomlovsky :)


*opraveno drupa za drupal
inclu123
Profil
Je tam možnost drupal, joomla1 a joomla1.5... Drupal nefunguje :) joomla1.5 je nainstalovana na linux.bluefile.cz. Není to 2 klikama, na FTP se nakopírují pouze soubory, instalace probíhá jinak klasicky joomlovsky :)
*opraveno drupa za drupal
jo ahá, já to ještě zkusím, nainstalova jsem si Drupal:)
edit: dobře, přeinstaloval jsem ho na Joomla 1.5, jak dál?
king12345
Profil
[#22]Udělat to tak aby se Joomla instalovala by také šlo, bylo by to nejen pracné, ale také nepraktické. Každý si teď může při instalaci nastavit jaké paramatry chce. Instalace zabere sotva pár minut.

Návody pro Joomlu 1.5 ještě nejsou. Můžeš si nainstalovat Joomlu 1 a postupovat podle návodů v nápovědě http://www.bluefile.cz/help nebo nainstalovat 1.5 a postupovat dle vlastní fantazie.
warman
Profil
king12345: ano bylo by to pracne, ale lze udelat, ze takovy ty zakladni parametry co chce (nazev stranky, heslo,...) by si nastavil a zbytek by se nainstaloval :) jinak, jeste toho drupala zprovoznit ;) btw. neni spatny napad tam jeste nahazet, nejaky minirs (uz jen kvuli tomu ze je to min narocny a nekomu to staci....)

0