Autor Zpráva
WertriK
Profil *
Cusek lidicky,
pri prouzdani na netu jsem narazil na toto :

http://otoman.cz/

řekl bych že to je více než zajmavé ;)
Martin Kuželka
Profil
Je sice hezký, že ti nabízejí 5GB prostoru, ale s přenosem je to horší - je totiž taky 5GB měsíčně a za každý další GB si započítají 150Kč.
Bohumil
Profil
No ja nevim jestli je 5GB traffic moc malo, ale na mensi web to snad staci.

Tato veta z jejich stranek vysvetluje vse.:
Vše je automatizováno, sjednoceno, není možný individuální přístup, omezená podpora, 5GB transfer. Jestliže máte zájem o komplexní webhosting navštivte Stable.cz


Je to neco jako pipni.cz
opqt
Profil *
Docela mě tento hosting zaujal, potřeboval bych tam umístit jen pársetkilobajtovou prezentaci mého programu, přičemž download by odkazoval na jiný server. Důležitou roli pro mě hraje dostupnost služeb. Máte s otoman.cz prosím někdo zkušenosti? Děkuji za odpověď.
Tezar
Profil *
co jsem koukal, tak traffic je neomezeny, jenom po přeneseni 5GB přichazi nařadu FUP, takže pomalejší stahování
Glacier
Profil
tak jsem se díval do smluvních podmínek a našel jsem tam toto:

4.16 Poskytovatel si vyhrazuje právo vkládat do emailů zasílaných prostřednictvím jeho serverů jednořádkovou reklamní patu.

:-) myslím že je cena vysvětlena
quinux
Profil
Nezdá se mi to jejich srovnávání. "Běžný profihosting" většinou nenabízí PHP a ASP současně a když ano tak s podporou MySql. Přičemž to přehnalis tou cenou 300 Kč/měsíc. ;o))

Dodatek: nabízejí neomezený traffic, ale v závorce mají FUP přičemž na to FUP rovnou neodkazují. Takové jednání se mi nelíbí, protože to zavání klamavou reklamou.

Bohumil
No ja nevim jestli je 5GB traffic moc malo, ale na mensi web to snad staci.
"Menší" web si vystačí i se 100 MB místa. ;o)
hua
Profil *
quinux: sedni si, uklidni se a zamysli se, jaky je rozdil mezi terminy TRAFFIC a KAPACITA :)
quinux
Profil
hua
Já vím jaký je mezi tím rozdíl a vím o čem mluvím, ale nevím o čem mluvíš ty.
hua
Profil *
quinux: No ja nevim jestli je 5GB traffic moc malo, ale na mensi web to snad staci.
"Menší" web si vystačí i se 100 MB místa. ;o)

Na tohl ejsi odpovidal, kd eon pise o traffiku a ty pises o 100 MB mista. :)
quinux
Profil
hua
Tím jsem chtěl říct, že spousta lidí se vzrušuje nad tím, že nějaký hosting nabízí 3, 4, 5 GB místa a jsou schopni se z toho málem "pos...". Přitom většina webů a hlavně pak ty co jsou běžné tady se vlezou do 1-2 MB.

Ano on psal o trafficu, ale měl jsem pocit, že celé to vzrušení je z té nabídky 5 GB prostoru. Viz třeba oblíbený ovocný hosting, který se prakticky ničím jiným než prostorem neprezentuje, přitom velikost prostoru je snad až nějaká třetí věc, která by tě měla zajímat.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0