Autor Zpráva
Pavel PS
Profil *
Ahoj! Můžu se zaptat na vaše zkušenosti s free hostingem na wz.cz a ic.cz? Přemýšlím, kam umístit svoje nové stránky.... Jedny už mam na wz a jsem celkem spokojenej, pri pouziti slusneho ftp klienta dobry prenos, minimalni vypadky, reklama je na obojim (je u ic nechapu kde, jestli na indexu nebo vsude?).
Bohumil
Profil
Rozhodně doporučuji ic.cz. Na webuzdarma jsem si sice jednou zalozil ucet a nahral tam naky stranky, ale bylo to pomaly, protoze databaze jim dela problemy. U ic databaze jede rychleji, je to vsechno mnohem rychlejsi. ftp je funkcni. navic nove je u ic smarty, php5, postgresql.....

Co se tyce vypadku, tak nevim. Ja jsem zatim zadny nezaznamenal, i kdyz je pravda, ze ftp jsem vyuzil asi 3x a na stranku se koukam jednou za mesic .

Reklama a ic - no me se tam po nahrati stranek zadna nezobrazovala, tak jsem tam pro jistotu pridal jejich kod, ktery by ji mel umistit na patricne misto. Vysledek je ten, ze dodneska tam reklama neni :-)
blast3r
Profil
No zoberme si to takto :

wz.cz:
Minusi:
-reklama
-50mb priestor + 5mb databaza
-mysql server ma adresu [url=http://mysql.webzdarma.cz
]http://mysql.webzdarma.cz
[/url]
-casto maju vypadky, asi pred tyzdnom im na cely den nechodili domeny borec.cz, webzdarma.cz.....
-slaba tech. podpora
Plusi:
+.htaaccess a mod_rewrite
+rychly upload na server
+vyber viacerych domen 3radu

ic.cz
Minusi:
-chyba .htaccess
-domena 3radu len ic.cz
-pomale ftp
-asi pred mesiacom vymazali (nechtiac) celu mysql databazu ( teda aspon mne :(, ale nastastie som mal zalohu:))
Plusy:
+ziadna reklama(zatedy)
+velmi dobra tech. podpora
+mysql server ma adresu localhost
+100mb, moznost si ich rozdelit medzi DB a ulozny priestor
+inac skoro ziadne vypadky
+cron(dopisal som to na zaklade prispevka pod tymto)
---
Cize vitaz testu : www.ic.cz !!!
Som s nimi spokojny, az na ten .htaccess
blast3r.
bohumil
Profil *
-asi pred mesiacom vymazali (nechtiac) celu mysql databazu

to sice mozna jo, ale uz maji denni zalohovani na jiny pc. Co se tyce htaccess tak bych si troufnul tvrdit, ze co nevidet jej zavedou. Vyrazne inovuji narozdil od wz. Např. předevčírem spustili cron
blast3r
Profil
Např. předevčírem spustili cron
Jo, na to cakam uz pol roka :))
Acci
Profil
mysql server ma adresu localhost
Jaká je to výhoda?
blast3r
Profil
No pre mna velka :)
Nemusim to zakazdim prepisovat, ked to uploadujem na server
Unli
Profil
Viz časopis Chip 07/2005, kde se testují právě free hostingové služby různých poskytovatelů. Vítěz: ic.cz
Pokud můžu mluvit za sebe, z WZ jsem utekl na IC a jsem maximálně spokojený... a to se vším. Podpora, rychlost, vyýpadky atd...


Unli
Pavel PS
Profil *
a nevíte jak je to s tou reklamou, vůbec to podle nich nechápu, píší, že ji na stránkách musím mít, ale nenašel jsem žádný kód na vložení a být jen na jedné stránce, nebo všech, možná jsem to jen přehlédl.
A favicon? Můžu mít vlastní, nebo tam je jen ta jejich?
blast3r
Profil
Pavel PS
Favicon-mozes mat vlastnu, staci ju nahrat na server a vymazat si cache z prehliadaca
Reklama-Neni (zatial)povinna!!, cize ked chces mozes ju tam mat ale nemusis :) viz http://phorum.ic.cz
opravene:) blast3r
Acci
Profil
blast3r
Ale z toho fóra jsem pochopil, že zatím tam reklama není, ale brzo ji budeš muset mít na všech stránkách. Nebo se pletu?
Pavel PS
Profil *
to blast3r: zrovna jsem si to forum taky precetl, a to zcela nezavisle na tobe :-) ta reklama je zatim nepovinna, ale v nejblizsi dobe asi bude a budou ji zobrazovat na kazde strance, nastesti pomoci skriptu, takze nebudou upravovat kod (bude pry moznost ji nastavit na urcitou pozici) a za maly poplatek ji nemusis mit vubec (snad do 50Kc...).
Tak vazne nevim, ic ma hodne dobrou podporu (aspon podle fora), ale ta reklama je minus...
ala
Profil
Já neznám ani jedno a stránky mám na www.php5.cz
blast3r
Profil
Pavel PS:
Zatim neni povinna, a ked bude, vsetko sa da obist :)))
peta
Profil *
blast3r
Praveze Reklama na IC.CZ, ta lista nahore, ta povinna JE!!! To mi napsali z ic.cz, cili to neni z me hlavy.
A na wz.cz jako i na ic.cz , kdo to obchazi, toho nemilosrdne mazou :) Uz te bonzuji :)))
Takze je jedno jestli wz.cz nebo ic.cz
Mimchodem narazil jsem na xhosting.cz ktery nabizi neco podobne, ale netestovano
peta
Profil *
Pavel PS Toz, to si oni zajisti nejakym scriptem a budou sledovat jako na wz.cz , zda se ti reklama zobrazuje. Kdyz pocet=0 cely mesic, tak se priprav na smazani :)
ferik
Profil
IC ja fajn, ale nechcelo mi zaregistrovat domenu zacinajucu cislicou
Morelo
Profil *
ic je blbost, ma to neustale vypadky, jde to pomalu, blba reklama
WZ 4EVER, je aspon 3x rychlejsi narozdil od ic.cz a nema skoro zadny vypadky, ic ma provoz tak 90% :(
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0