Autor Zpráva
janavk
Profil
Prosím o radu na hosting - mám totiž problém. Smazala jsem si omylem tabulku POST na diskusi k jakpodnikat a zákaznická podpora českého hostingu, u kterého hostuji, potřebuje k nápravě moje přispění, na které nemám schopnosti. Hledám hosting, kde je tak dobrá zákaznická podpora, že i mě vysvětlí, co je třeba udělat z mé strany.
Prosím pomozte.
armin
Hosting armin.sk
Profil
U jakékoliv práce s uživatelskými daty nebo osobními udaji je nevyhnutelné aby se dotyčná osoba jasně identifikovala. Bez této identifikace není možné jakkoliv dál pomoct řešit vzniklý problém, nakolik to by pak mohl kdokoliv říct že má ten a ten web a že chci nahodit zálohu databáze 2 týdny zpátky atd.

Váš problém je ten, že potřebujete zálohu z databáze a k tomu je samozřejmě prokázání identity vlastníka nevyhnutné. Změna hostingu by ale myslím neřešila Váš problém - chybějící tabulku databáze.
janavk
Profil
Děkuji za reakci, naštěstí se ukázalo, že jsem omylem smazala tabulku v databázi, kterou nepotřebuji. Jinak - potřebovala jsem obnovit data smazaná pár minut předtím, což sice šlo, ale měla jsem si tam cosi nahrát sama (tato práce měla trvat několik hodin) a to jsem totálně nechápala, o co jde. Podpora mi při té příležitosti doporučila mého programátora, co mi dělá stránky, potíž je v tom, že si stránky dělám sama, použila jsem pro diskusi PunBB, se kterou jsem spokojená.
Omlouvám se za vodopád slov, neměla jsem si komu postěžovat a byla jsem v neřešitelné situaci, která se naštěstí sama vyřešila.

0