Autor Zpráva
ronnie
Profil
Bude zde jen jedna jednoduchá statická stránka. Nevíte o nějakém ověřeném hostingu? Nechce se mi platit 1000 kc/ rok za věci, které nevyužiju...
srigi
Profil
Uplne dole.
bohyn
Profil
ronnie
Czechia - MiniWeb
hosting51
Profil
Hosting 51, balíček Statický 100 - http://www.hosting51.cz/hosting/hostingove-balicky. 30 dní na nezávazné vyzkoušení, aktivace hostingu do 1 minuty od objednání.
warman
Profil
Hosting51
Balíček statický 100 nikde u vás nevidím.Jesli jste myslel statický 1000, tak to je tady pro ronnie az příliš moc, ja naznačil, stačí mu 1MB prostoru a ne 1000 či 250. Navíc za 1 MB prostoru se obvykle nic neplatí...

Ronnie
Jesli ti opravdu stačí 1MB prostoru, tak doporučuji Flyweb. A jesli chces nějaký freehosting, tak nedoporučuji nějaký "mladý"(tedka se nedávno objevili 3 freehostingy a hle, už neexistují :) )...
Hitman
Profil
warman
"..tak doporučuji Flyweb. A jesli chces nějaký freehosting.."
Flyweb.cz nabízí hosting zdarma = angl. freehosting.
armin
Hosting armin.sk
Profil
Hitman: Pravdu díš, akorát warman to myslel tak, že freehosting jako takový. Něco jako wz.cz, estranky.cz apod. Prosím neplést si mé tvrzení s warmanovým, že mnou uvedené hostingy mají potíže / budou končit. Uvedl jsem je jen pro příklad, co je freehosting.
warman
Profil
Přesně tak, jak to řekl armin jsem to myslel :) a taky jsem myslel, že to tak každý pochopí, no zmílil jsem se mno. Představa, že by měl skončit armin, tak to si ani nedokážu představit.

A Ještě jedna věc- flyweb je hosting, který nabízí mimo jiné také freehosting :)
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Program Lite u http://www.vas-hosting.cz - 600 rocne... popr. program flexi, kde si muzete vypnout temer vsechny sluzby... to je pote od cca 30 kc mesicne za slusny a stabilni hosting.
MikeCZ
Profil
www.gigaserver.cz ... dej si tarify a úplně ten první za 7kč/měsíc, tzn 84kč za rok, ale bez DPH samozřejmě + doména. A dobré služby.

0