Autor Zpráva
Míraňák
Profil
Ahoj, zaregistroval jsem si doménu (bez hostingu) a připojil jsem si ji na jiný hosting, funguje to všechno v pohodě. Ale když sem si vytvořil poddoménu tak mi to napíše v prohlížeči že stránka neexistuje. Nevíte čím by to mohlo být ?? nebo se musí DNS zapisovat i pro subdomény zvlášt ?? Díky za radu
warman
Profil
kdyz do dns zapises ("a" zaznam?)*.neco.neco tak se cela domena nasmeruje na IP kam chces. Po vytvoreni subdomeny obvykle chvili trva (cca 5 min), nez se ti to zaktualizuje. Co mas za hosting?
xHire
Profil
Pokud jsi nastavil name servery (DNS) u domény na servery poskytovatele webhostingu, tak bych se na tvém místě obrátil přímo na ten webhosting. Pokud si je spravuješ sám, tak musíš buď udělat "hvězdičkový" A záznam, jak říká warman, a nebo pro každou subdoménu záznam samostatný.

Jinak jestli se problém týká DNS si můžeš ověřit pingem na tu subdoménu.
Míraňák
Profil
warman
mám VShosting. Na doméně kterou sem si registroval poprvné u nich mi subdomény fungujou hned takže předpokládam že je to tím DNS ... nastavoval jsem je poprvé v životě tak nevím jak to přesně chodí..

xHire
Pingnul sem ale nic nebylo nalezeno.. jinak doufám že sem to udělal správne ale DNS jsem změnil u poskytovatele domény, ne hostingu.

jinak zkusim ten hvězdičkový zaznam :) ale dns mi tam pisou že se aktivuji do 48 hodin.. tak to bude chvilu trvat hledání té chyby.. :)

Ale jinak Díky
warman
Profil
VShosting s timto problemy nemyval.... Kazdopadne napis, jak to nakonec dopadlo ;)

0