Autor Zpráva
martindeveloper
Profil
Dobrý den.

Neznáte nějaký kvalitní server housing který by měl neomezený traffic do NIX tak i do zahraničí ?
Protože nyní server máme u firmy která má omezený traffic a zjistili jsme že je to špatný, protože nám tam běží několik herních serverů.

Děkuji za rady.
armin
Hosting armin.sk
Profil
martindeveloper: Neomezený přenos dat nabídne každý server housing, akorát druhá věc je, zda to bude v rámci Vašeho rozpočtu vůbec reálné si to dovolit.
martindeveloper
Profil
armin
Jasný no a nejsou nějaké programy/tarify pro servery na kterých běží game servery ?
armin
Hosting armin.sk
Profil
martindeveloper: Je potřeba vědet kolik je nutné mít do NIX/SIX/tranzitu. Ale není to levné. Třeba 20MBit NIX, 20MBit SIX a 2MBit tranzit vychází na cca. 15-16 tisíc Kč bez DPH měsíčně. Jedná se o vyhrazenou linku bez agregace, bez FUPu atd atd, neomezený přenos dat, kompletní housing se vším všudy (nonstop podpora, UPS, diesel, klimatizace). Pokud by byl zájem o větší kapacitu, jde cena dolů vzhledem na MBit, ale zase ne nějak extrémně. Určitě ale není reálné, že za 2-3 litříky měsíčně bude možné hodit na 100MBit 10 strojů a neomezené data do všech směrů.
warman
Profil
predpokladej 400kč mbit tranzitu(zalezi kolik toho chces, zacina to cenove cca na 700 za mbit), cca 50kč mbit nixu odhaduju(obvykle se to ani nepocita....), podle toho si vypocitej cenu. a nebo predpokladej ze mbit je za mesic nejakejch 320GB a podle toho si spocitej kolik te vyjde treba 10 mbit. Casablanca je v tomto ohledu levna http://www.casablanca.cz/serversingle/ prakticky zaplatis za mbit 320kč :) ale je drahej housing... rekneme ze za 10mbit do zahranici a 100mbit do cr po prepoctu by te to vyslo do cca 8000 odhaduju
xHire
Profil
martindeveloper
Pokud by stačil "neomezený", tak takový nabízí CoolHousing. Podle tarifu tam je nastavená určitá agregace. Do NIXu se zpravidla sdílí 100 Mbit až 1 Gbit, do zahraničí 8-32 Mbit.

Případně Master má v nabídce tarify s neomezeným trafficem, ale je to zase vyvážené tenkou linkou do zahraničí.

Každopádně se hodí znát své přenosové statistiky a taky vytížení linky. Bez toho se dost špatně vybírá. Zvlášť, když člověk neví, kolik toho jde do NIXu a kolik do zahraničí.
Meldo
Profil
Ja vyuzivam exmasters.com. Perfektna ceska podpora. Som nadmieru spokony aj napriek troska vyssej cene. Ceny zacinaju od 119eur/mes za 10 MBps linku. http://www.exmasters.com/cz/dedicated/dedicated-unmetered/
Karel Dytrych
Hosting vas-hosting.cz
Profil
Zkuste superhosting.cz, tam budete neomezeni..

0